Wywieźli do lasu, bili i grozili 28-latkowi z gminy Rozprza

Policja KMP PiotrkówRegion Środa, 05 czerwca 201928 20043
Wywieźli swoją ofiarę do lasu, grozili i bili, zmuszając do zmiany zeznań. Policja zatrzymała w tej sprawie 30-latka i 25-letnią kobietę. Mężczyzna odpowie dodatkowo za posiadanie narkotyków.

Ładuję galerię...

28 maja tuż po godzinie 6 rano do domu 28-latka w gminie Rozprza zapukało dwóch mężczyzn. Właściciel mieszkania wyjrzał przez okno i zobaczył, że przed domem stoi zaparkowana osobowa kia, a jeden ze stojących przed autem mężczyzn ubrany jest w kamizelkę z napisem POLICJA. 28-latek przypuszczał, że wizyta policjantów może mieć związek z jego udziałem w toczącym się postępowaniu. Gdy tylko podszedł do samochodu, sprawcy natychmiast skuli mu ręce kajdankami i wywieźli do lasu. Obezwładnionego bili pałką teleskopową po ciele i głowie, jednocześnie grożąc pozbawieniem zdrowia i życia.

- Krzycząc, próbowali wymusić na swojej ofierze wycofanie zeznań złożonych przed organami ścigania – informuje oficer prasowy policji w Piotrkowie. - O całym zajściu 28-latek zawiadomił dopiero następnego dnia. Policjanci zajęli się sprawą. 30 maja kryminalni ustalili personalia jednego ze sprawców. Ponieważ podejrzewany o przestępstwa nie posiada miejsca zameldowania, funkcjonariusze musieli ustalić miejsce jego przebywania. Pojechali do wynajmowanego mieszkania na terenie gminy Sulejów. Jednak nikt nie otwierał drzwi. Niebawem do mieszkania przyjechała kobieta – znajoma podejrzewanego. Twierdziła, że nikogo nie ma w domu i nie wie, gdzie może przebywać poszukiwany 30-latek. Szybko okazało się, dlaczego tak właśnie twierdziła. Po otwarciu drzwi mieszkania przypuszczenia funkcjonariuszy potwierdziły się. 30-latek został zatrzymany.

 

Podczas przeszukania mieszkania policjanci zabezpieczyli telefony komórkowe, pieniądze, pałkę teleskopową, kamizelkę odblaskową z napisem POLICJA, a także inne niebezpieczne przedmioty. To jednak nie koniec. W łazience porozrzucane były torebki foliowe z białym proszkiem oraz suszem roślinnym, a znaczna ich część została wrzucona przez podejrzewanego do toalety. Łącznie zostało zabezpieczonych blisko 1,5 kilograma środków narkotycznych, które zostaną poddane specjalistycznym badaniom laboratoryjnym.

 

1 czerwca mężczyźnie przedstawiono prokuratorskie zarzuty wywierania wpływu na świadka poprzez groźby oraz pobicie, pozbawienia wolności, przywłaszczenia funkcji funkcjonariusza publicznego, a także posiadania znacznych ilości środków narkotycznych oraz przygotowania ich celem wprowadzenia do obrotu. Grozi mu do 10 lat więzienia.

 

Zatrzymana 25-latka usłyszała zarzuty poplecznictwa, co zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

 

- Zatrzymanie drugiego ze sprawców jest jedynie kwestią czasu – informują policjanci.


Zainteresował temat?

7

1


Komentarze (28)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość gośćranga09.06.2019 14:11

Dla kobiety powinny być te same artykuły karne

10


gość gośćranga09.06.2019 14:10

Ja to bym jej dał współudział bo na to zasługuje

10


gość gośćranga08.06.2019 22:08

Znam ją również. Pracuje w sulejowie

10


gość ~gość (Gość)08.06.2019 10:45

Kobiety dostaja mniejsze wyroki za bandytyzm?

10


gość ~gość (Gość)08.06.2019 10:44

Wystarczy ujawnić twarze bandytów i adresy ich rodzin.RODO pomaga w uprawianiu ,,gangsterki":
Moze ktos podac nazwiska i adresy tych bandytów, chcialbym pogratulować rodzicom.

10


Kajtek ~Kajtek (Gość)08.06.2019 00:57

Cała Gorzkowicka śmietanka biznesmeńsko-narkomańska dopiero trzęsie portkami :D żeby tylko sobie nowego dostawcę znaleźli, bo im biznesy popadają bez dopingu hahaha

00


gość ~gość (Gość)05.06.2019 11:51

Dlaczego kobiecie grozi mniejszy wyrok?

230


gość ~gość (Gość)06.06.2019 22:14

tak ciezko czytac ze zrozumieniem? masakra krytykowac kazdy potrafi a wiekszosc tępa!!!
kobieta dostala mniej czemu? bo go nie bila, bo jej tam nie byo? ZATRZYMANIE DRUGIEGO ZE SORAWCÓW TO TYLKO KWESTIA CZASU. masakra

20


gość ~gość (Gość)05.06.2019 23:20

Tutaj nie chodzi o sama koszulke a o fakt jaki nastapil jak go wywiezli do lasu bili go palka jak by zabili to wtedy mogli by dopiero ich zamkbac.. takich zwyrodnialcow powinno sie eliminowac ze spoleczenstwa i do kamienolomow a nie jeszcze uczciqie pracuj.ace spoleczenatwo musi darmozjadow utrzymywac a jak nie to do piachu

60


gość ~gość (Gość)05.06.2019 22:55

Palnijcie się młotkiem w łeb.25 lat za podszycie się za policjanta,chyba człowieku oszalałeś,a jak chcecie się dowiedzieć dlaczego kobiecie grozi mniej to nauczcie się czytać ze zrozumieniem.

41


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat