Wyszukane obrazy w Galerii „U Panien”

ePiotrkow Środa, 02 października 20190 1205
„Wyszukane obrazy” to tytuł wystawy fotografii Zofii Turno, która prezentowana będzie od 6 do 30 października w Galerii „U Panien” w Piotrkowie.

Zofia Turno urodziła się w Słupsku, mieszka w Końskich. Jest absolwentką Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Kielcach (tkactwo artystyczne) oraz Studium Marketingu i Reklamy w Warszawie. Zajmuje się grafiką komputerową, malarstwem i fotografią. Kilkanaście lat projektowała płytki i dekoracje ceramiczne. Aktywnie uczestniczy w ogólnopolskich i międzynarodowych działaniach fotograficznych i plastycznych. Należy do Związku Polskich Artystów Fotografików i Polskiego Stowarzyszenia Edukacji Plastycznej.

 

Wystawa „Wyszukane obrazy” to fotograficzne kadry, w których zamyka dostrzeżone wybrane fragmenty: odrapanych murów, gzymsów, obdartych tynków, pęknięć, zacieków i przebarwień na elewacjach budynków, zakamarków, dziur w jezdni.

 

Na wernisaż wystawy zapraszamy w niedzielę 6 października o godz. 18.00. Wstęp wolny, wejście od pl. Kościuszki.

 

 

 

 

(materiały organizatora) 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat