Wyszła z domu we wtorek i nie wróciła

ePiotrkow Czwartek, 16 maja 20130 2069
Poszukiwana Stanisława Piasna z Zawady. Wyszła z domu we wtorek i nie wróciła.

Policjanci poszukują Stanisławy Piasnej, mieszkanki Zawady pod Tomaszem, która we wtorek 14 maja wyszła z domu i do chwili obecnej nie wróciła. Pani Stanisława ma 84 lata, w chwili wyjścia z domu kobieta miała ze sobą rower typu damka, koloru bordowego.

 

Rysopis zaginionej:
Wzrost około 150-155 cm, sylwetka szczupła, waga około 50kg, włosy siwe, proste, krótkie. Kobieta ubrana była w beret koloru brązowego, żakiet w kolorze zielonym w czarne cętki, spódnica do kostek, koloru zielonego w czarne cętki.


Wszystkie osoby mające informację na temat miejsca przebywania zaginionej proszone są o kontakt z Tomaszowską Policją, numer telefonu 0 44 726 10 00 lub 997.


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat