Występ Jacka Wójcickiego przyciągnął tłumy

ePiotrkow Piątek, 25 listopada 20169 4323
Tłumy piotrkowian przybyły do Centrum Idei „Ku Demokracji” na spotkanie z Jackiem Wójcickim, które odbyło się w ramach cyklu koncertów „Podwieczorek z gwiazdą” w czwartek, 24 listopada.

Ładuję galerię...

 Takich tłumów publiczności organizatorzy koncertu Jacka Wójcickiego w Piotrkowie z pewnością się nie spodziewali. W czwartkowy wieczór, 24 listopada, Centrum Idei „Ku Demokracji” dosłownie pękało w szwach. Każdy chciał zobaczyć występ powszechnie lubianego i wszechstronnie uzdolnionego wokalisty i aktora. Jacek Wójcicki, związany między innymi swego czasu ze słynną krakowską „Piwnicą pod Baranami” i kabaretem Olgi Lipińskiej, w Piotrkowie zaprezentował piosenki ze swych ostatnich płyt oraz programów kabaretowych. Nie zabrakło również wspomnień i anegdot „Pana Tenorka” związanych z jego karierą artystyczną. Warto jeszcze dodać, że Jacek Wójcicki zagrał w filmie „Opowieść Harleya”, do którego zdjęcia w 1987 roku powstawały w Piotrkowie.

 Spotkanie z gwiazdą poprowadził Leszek Bonar.

 

Tekst i foto: Agawa


Zainteresował temat?

6

1


Komentarze (9)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

antyżmija ~antyżmija (Gość)26.11.2016 18:10

Tak czytam te niektóre komentarze i zastanawiam się skąd w tym mieście tyle jadu. Ludziska, mieliście okazję wziąć udział w pięknej imprezie. Pan Jacek Wójcicki, poza wspaniałym koncertem i wspaniałymi opowieściami pokazał nam że należy po prostu cieszyć się życiem. Jego witalność jest niesamowita. Miło było, że tyle osób wyszło z domów w tą szarą jesienną pogodę i skorzystało z zaproszenia na to wydarzenie. A tu same narzekania, że sala zbyt mała, że coś nie tak z redaktorem, że nie fajne zdjęcia... . Ludzie, co z Wami nie tak?

32


gość ~gość (Gość)25.11.2016 14:43

Sympatyczny Pan Jacek poświęcił publiczności ok. 2 godzin ;), później był jeszcze czas na autografy, płyty itd. a poza tym ta piękna sala okazała się za ciasna, organizatorzy nie przewidzieli aż tyle ludzi.

30


lambada ~lambada (Gość)25.11.2016 18:22

Persona non grata w kręgach przyzwoitych ludzi ten cały MB.

42


yogo ~yogo (Gość)25.11.2016 13:08

Tak to jest, gdy samemu narobiło się wokół siebie samych wrogów naokoło i teraz się boi wyjść do ludzi. Dlatego red. B. przysłał na koncert redaktora R., samemu zaszywając się w ponurej kanciapie, zwanej mocno na wyrost "redakcją".

53


~PT ~~PT (Gość)25.11.2016 12:37

Potrzebne chyba szkolenie z posługiwania się aparatem fotograficzny. Wieje nieumiejętnością.

95


z Koszarowej;) ~z Koszarowej;) (Gość)25.11.2016 11:24

Mam jeszcze jeden mocny "piotrkowski akcent" związany z panem Jackiem Wójcickim. Otóż pochodzący z Piotrkowa 8-letni Borys Bartłomiejczyk będzie miał zaszczyt wystąpić z panem Jackiem Wójcickim już za tydzień w Sosnowcu, gdzie w ramach koncertu Kiepura Forever, na zaproszenie Jacka Cygana, piotrkowianin odegra wokalnie młodego Jana Kiepurę, pan Jacek Wójcicki zaśpiewa natomiast jako dojrzały Kiepura. Obaj zaśpiewają z towarzyszeniem Galicyjskiej Orkiestry Straussowskiej. Czujemy się zaszczyceni, że nasz Borys wystąpi obok tak znakomitego wokalisty :)))

161


zxy ~zxy (Gość)25.11.2016 10:08

oby więcej takich spotkań z artystami w naszym mieście !!!

170


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat