Wystawa „…i trawy… i chwasty… i…” w ODA w Piotrkowie

ePiotrkow Czwartek, 06 grudnia 20181 1742
Autorką wystawy jest Agnieszka Illinicz-Kiełkiewicz, a jej tematem szeroko rozumiana przyroda. Obrazy będzie można po raz pierwszy obejrzeć podczas wernisażu, który już w sobotę (8 grudnia) o 18.00 odbędzie się w piotrkowskim Ośrodku Działań Artystycznych przy ul. Dąbrowskiego 5.

- Temat niby nie jest nowy, ale rzeczy zwyczajne często bywają nadzwyczajne. To właśnie staram się pokazać. To, że na co dzień nie mamy czasu, jesteśmy zabiegani, sprawia, że brakuje nam chwili na refleksję, która może nam przynieść prawdziwe ukojenie w codziennej rutynie. W sumie będzie można obejrzeć 80 nowych prac na moje 80-lecie, a do tego jeszcze kilkadziesiąt starych. To będzie przeszło 100 dzieł - powiedziała nam Agnieszka Illinicz-Kiełkiewicz.

 

Autorka wystawy to artysta plastyk, autorka książek, wieloletni pedagog. Jej dorobek plastyczny obejmuje malarstwo w technice oleju, gwaszu, pasteli, tkaninę artystyczną i unikatową, rysunek, grafikę wydawniczą. Techniką najbliższą sercu artystki jest jednak collage i rysunek.

 

Wystawa będzie czynna do 4 stycznia 2019 roku.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)06.12.2018 11:46

Agnieszko!

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat