Wysokie zwycięstwo Polonii nad ŁKS II Łódź

PKS Polonia Piotrków Sobota, 12 października 20196
5:1 (2:1) wygrali w sobotę podopieczni Roberta Grzesiuka z rezerwowym zespołem ŁKS Łódź, o ile po pierwszej połowie nasz zespół prowadził tylko jedną bramką, po przerwie nie było już wątpliwości kto jest lepszy.

Podczas meczu zbierano datki na operację i rehabilitację kilkumiesięcznej Weroniki, mieszkanki ziemi piotrkowskiej, o czym pisaliśmy tutaj. Zorganizowano również specjalną aukcję z tej okazji, podczas której można było wylicytować klubowe gadżety. W sumie zebrano ponad 6 tysięcy złotych.

Polonia zajmuje w tej chwili 3. miejsce w tabeli IV ligi łódzkiej, tracąc trzy punkty do znajdującego się na drugim miejscu KS Kutno i pięć punktów do lidera, Warty Sieradz. W następnej kolejce poloniści zmierzą się na wyjeździe z Orkanem Buczek, ten mecz odbędzie się 20 października, początek o godzinie 15.00.

PKS Polonia Piotrków Trybunalski 5:1 (2:1) ŁKS II Łódź

(Bramki dla piotrkowskiej drużyny strzelili: 12’ i 89’ Krystian Wojtczak, 23’ Tomasz Bąkowicz, 66’ Patryk Olszewski, 79’ Arkadiusz Porochnicki)