Wysoka wygrana Polonii. Kolejna

Sobota, 24 sierpnia 201912
9 punktów, 12 bramek to bilans Polonii Piotrków po trzech pierwszych meczach w IV lidze. Tym razem podopieczni Roberta Grzesiuka pokonali na własnym boisku Wartę Działoszyn aż 5-1.

W ciągu pierwszych 70 minut Polonia oddała 5 strzałów i zdobyła… 4 bramki. Drużyna Roberta Grzesiuka kontrolowała mecz przez całe 90 minut mimo, że grała z doświadczonym czwartoligowcem. Wygląda na to, że mimo wielu zmian w składzie po sezonie w klasie okręgowej, poloniści dobrze przepracowali okres przygotowawczy.

- Super, że strzelamy, fajnie to wygląda. Cały czas podkreślam, że naszym celem jest wygranie każdego następnego meczu. Przypominam, że jesteśmy beniaminkiem, zobaczymy jak to będzie dalej wyglądało – powiedział nam po spotkaniu trener Robert Grzesiuk.

Polonia Piotrków – Warta Działoszyn 5-1 (2-0)

Bramki: Jakubiak 2 (32’ i 90+3’), Olszewski (42’), Przybysz (59’), Suzuki (69’) – Polonia, Kozica (71’) - Warta