Wysoka porażka Piotrkowianina w Wągrowcu

Strefa FM Niedziela, 10 października 20102
Szczypiorniści Piotrkowianina niestety nie powiększyli w Wągrowcu swojego dorobku punktowego. W dzisiejszym spotkaniu 6. kolejki PGNiG Superligi przegrali z miejscową Nielbą 29:37 (13:17).

Gospodarze dość szybko objęli 3-4 bramkową przewagę i potrafili niestety ją utrzymać do końca. Pierwsza połowa zakończyła się wygraną Nielby 17:13, a w pierwszym kwadransie drugiej połowy mimo ambitnej walki nie udało się naszym szczypiornistom nawiązać kontaktu bramkowego. Końcówka spotkania należała zdecydowanie do gospodarzy, którzy wygrali ostatecznie aż 37:29. Przegraliśmy i punktów musimy teraz szukać w spotkaniu we własnej hali z Wisłą Płock (sobota - 16 października, 18:00). Faworytem tego spotkania będą oczywiście zawodnicy z Płocka, ale przypomnijmy, że w tamtym sezonie było podobnie...Jak się skończyło wszyscy pamiętamy.

NIELBA WĄGROWIEC - PIOTRKOWIANIN 37:29 (17:13)