Wysoka porażka Piotrcovii w Kobierzycach

MKS PiotrcoviaKraj Wtorek, 04 sierpnia 202022
Meczem z KPR Gminy Kobierzyce piłkarki ręczne Piotrcovii rozpoczęły serię gier sparingowych przed sezonem 2020/2021. Nasz zespół uległ wysoko drużynie trenerki Edyty Majdzińskiej 24:36 (10:17). Tylko do 7. minuty wynik był wyrównany.

Od stanu 3:3 popularne Kobierki rzuciły sześć bramek z rzędu, wyszły na prowadzenie 9:3 i tej przewagi już nie roztrwoniły. Mało tego - po przerwie jeszcze ją powiększyły i w efekcie wygrały różnicą aż dwunastu trafień.

Mecz w Kobierzycach był pierwszym od prawie pięciu miesięcy. Kolejnym sparingowym rywalem będzie Ruch Chorzów, a spotkanie odbędzie się w najbliższy czwartek (6 sierpnia).

KPR Kobierzyce – Piotrcovia 36:24 (17:10)
Piotrcovia: Opelt, Sarnecka – Płomińska, Zaleśny, Drażyk 3, Klonowska 2, Senderkiewicz 2, Oreszczuk 2, Roszak 3, Kopertowska, M. Więckowska 1, Szynkaruk 2, Charzyńska, Trawczyńska, Abramowicz 2, Sobecka, Macedo 7 (na zdjęciu), Podzimowska.