ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Wyprzedaż kurtek narciarskich i snowboardowych - skorzystaj z ostatnich dni promocji!

Czwartek, 19 marca 2020 1881
Odzież narciarska i snowboardowa nie należą do najtańszych. Ich zakup wiąże się nieraz ze sporym wydatkiem, gdyż nie powinno się na nich oszczędzać - w końcu jakość naszych ubrań jest głównym czynnikiem, który odpowiada za nasz komfort i ciepło na stoku. Co kilka sezonów przychodzi czas, by nabyć nowe kurtki narciarskie i snowboardowe. Wyprzedaż pozwoli nam nabyć te produkty w niższych cenach - sprawdźmy gdzie trafimy na najlepsze ceny.

Kurtki narciarskie i snowboardowe - wyprzedaż i inne przeceny

 

Często poszukując wierzchniej odzieży do uprawiania sportów zimowych zdajemy sobie sprawę, że musimy wydać więcej, niż początkowo planowaliśmy. Warto więc skorzystać z przecen i wyprzedaży, by nie nadwyrężyć znacznie swojego budżetu i cieszyć się pełnowartościową odzieżą wysokiej jakości.

 

Często zdarza się tak, że kurtki narciarskie i snowboardowe musimy wymienić równocześnie całej rodzinie - niektóre modele po kilku sezonach tracą swoje właściwości, dzieci zaś szybko wyrastają z odzieży. Taki zakup z pewnością jest już dużym obciążeniem, zwłaszcza gdy w grę wchodzą nie tylko kurtki, ale i spodnie, czy inne elementy ubioru narciarskiego lub snowboardowego.

 

Wyprzedaż w sklepach najczęściej zaczyna się już w trakcie trwania sezonu - warto z niej korzystać jak najszybciej, gdyż często wybierane rozmiary i najlepsze modele znikają w ekspresowym tempie. Większe ułatwienie mają osoby o nietypowych rozmiarach i wymaganiach - rzeczy wybierane przez mniej osób mają większe szanse utrzymać się do głębszych wyprzedaży, które spotkamy na sam koniec zimy.

 

Korzystając z wyprzedaży odzieży narciarskiej i snowboardowej możemy wyposażyć się już na następny sezon - dzięki temu po rozpoczęciu następnej zimy będziemy posiadali potrzebne nam rzeczy i spokojnie wybierzemy się na pierwsze zjazdy w nowych ubraniach.

 

Źródło: Sklep narciarski i snowboardowy SnowShop.pl

 

Właściwości kurtek narciarskich i snowboardowych

 

Modele przeznaczone do tych sportów różnią się między sobą budową, dlatego zawsze powinno się brać ten dopasowany do wybranej dziedziny. Kurtki snowboardowe wyróżniają się nieco luźniejszą, przedłużoną budową, która ma chronić większą część naszego ciała podczas siadania na śniegu i możliwych przewrotek. Kurtki narciarskie zaprojektowane są tak, by zapewniać nam możliwość swobodnego poruszania wszystkimi stawami. Są więc krótsze, a także znacznie bardziej dopasowane.

 

Kurtki narciarskie i snowboardowe muszą być wyposażone w specjalistyczne membrany oraz wypełnienia. Dzięki temu będą w stanie ochronić nas przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, opadami, przegrzaniem się i zatrzymaniem wilgoci pod materiałem.

 

Dodatkowe cechy, jakimi powinny wyróżniać się modele wysokiej jakości to między innymi klejone szwy, systemy wentylacyjne, kaptury z szerokim zakresem regulacji, pasy i mankiety przeciwśnieżne. Takie elementy, choć pozornie drobne, jednak w znacznym stopniu stanowią o tym, jaki komfort zapewnia nam wybrany model. Zdecydowanie lepiej jest zaplanować zakup kurtki kilka miesięcy wcześniej lub dokonać go na wyprzedaży, niż kupować modele używane lub znacznie niższej jakości. Właściwie wybrana kurtka narciarska lub snowboardowa może nam dobrze służyć przez wiele sezonów, dlatego tego wyboru powinno się dokonywać po dokładnym przemyśleniu plusów i minusów każdego z rozwiązań.

 

 

 

Gdy interesuje nas temat kurtki narciarskie i snowboardowe wyprzedaż to jedną z odpowiedzi może być sklep SnowShop.pl. W nim znajdziemy najwyższej jakości ofertę znanych i cenionych producentów, którzy oferują nam wyłącznie najlepsze produkty. W sklepach stacjonarnych dodatkowo skorzystasz z porady doświadczonych sprzedawców, którzy chętnie pomogą w dobraniu odzieży i sprzętu sportowego.

 

Wykorzystaj ostatnie dni sezonu narciarskiego 2019/2020! Kup sprzęt i odzież online w sklepie internetowym -> SnowShop.pl lub odwiedź jeden z naszych punktów stacjonarnych:

Warszawa, ul. Wrocławska 25

Warszawa, ul. Ostrobramska 38b

Gdańsk, aleja Grunwaldzka 211

Źródło: Sklep narciarski i snowboardowy SnowShop.pl

 

 


Zainteresował temat?

1

0


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat