Wyprawka dla stu dzieci od PGE Dystrubucja

ePiotrkow Wtorek, 30 sierpnia 20168 4476
100 kolorowych tornistrów z wyprawkami trafiło do potrzebujących dzieci - głównie pierwszoklasistów - z piotrkowskich szkół. Wszystko to w ramach akcji "Energetyczny tornister"zorganizowanej przez PGE Dystrybucja.

Ładuję galerię...

- To taka forma społecznej odpowiedzialności firmy PGE Dystrybucja. Dzisiaj rozdajemy piękne tornistry, z którymi dzieciaki już za kilka dni będą mogły pójść do szkoły - mówiła Bożena Matuszczak-Królak, specjalista ds. komunikacji PGE Dystrybucja S.A.

 

- Plecaki są bardzo ładne, cieszymy się, że ktoś pomyślał o dzieciach i zorganizował coś takiego. To na pewno odciążenie finansowe - cieszyli się rodzice Julki i Igora.

 

Na terenie działania PGE Dystrybucja S.A. Oddział Łódź-Teren i Oddział Łódź-Miasto ponad 2700 wyprawek zostanie rozdane w Łodzi, Zgierzu, Pabianicach, Aleksandrowie Łódzkim, Sieradzu, Piotrkowie Trybunalskim, Łowiczu, Mszczonowie, Rawie Mazowieckiej, Wieluniu oraz na terenie gmin Białaczów i Sławno.


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (8)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

biliw ~biliw (Gość)30.08.2016 12:42

Mogliby się dogadać np. z media expertem który równiez jest polski i ma tanio sprzęt elektro na promo wyprawkowym, to hurtowo wyszłoby jeszcze taniej. Razem miałoby podójna moc i każdy by na tym skorzystał.

31


Gość ~Gość (Gość)31.08.2016 14:26

Assa głupoty gadasz kobieto,właśnie przez takie osoby jak Ty ludzie nie zwracają się po pomoc bo się boją hejtu i wolą klepać biedę niż poprosić o pomoc żeby dziecku się lepiej żyło i nie miało rzeczy tzw.po starszym bracie. Ja tam się cieszę-uśmiech dziecka to najlepsze co może być

10


A. ~A. (Gość)31.08.2016 17:12

Niech też przy okazji dobrego pijaru ludziom wypłacaja godne odszkodowania za słupy i linie,a nie groszami chcą wszystko załatwić i umowę wiążącą do końca świata chcą podpisywać i delikwent ugotowany na wieki z wpisem do księgi wieczystej. Regulować zaległości trzeba,ale nie wykorzystywac przeciętnego Kowalskiego.

20


wisniowa ~wisniowa (Gość)30.08.2016 23:43

Super,niech dobrze służą maluchom :)

00


M1 ~M1 (Gość)30.08.2016 23:08

PGE jedna z najbogatszych firm w kraju A w biurze obsługi klienta w Piotrkowie toalety nie mają i ludzie załatwiają się z boku budynku. Żenada!!

40


assa ~assa (Gość)30.08.2016 21:06

100 jednakowych plecakow i nowy rok szkolny zacznie sie od wskazywania palcem i mowienia "o ten biedny,plecak dostal"
Taka jest prawda,tacy sa ludzie...

33


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat