Wypełnij ankietę, weź udział w badaniu

Strefa FM Niedziela, 23 czerwca 20131 1332
Zachęcamy osoby niepełnosprawne z terenu miasta i powiatu bełchatowskiego do wypełnienia ankiety, dzięki czemu wezmą udział w badaniu potrzeb kulturalno-sportowych mieszkańców powiatu bełchatowskiego - powiedział wicestarosta bełchatowski, Marek Jasiński.

Na podstawie badania Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie opracuje projekt programu działań środowiskowych na rzecz osób niepełnosprawnych.
- Chcemy zorientować się w potrzebach osób niepełnosprawnych, co do chęci korzystania z oferty kulturalnej i sportowej. Partnerem przy opracowaniu ankiet i realizacji programu jest MCK w Bełchatowie. Ta oferta będzie realizowana przez Powiatowe Centrum Sportu. Chcemy zorientować się w potrzebach, w tym jaka to grupa niepełnosprawnych – mówi Marek Jasiński.

Formularze ankiet pożna znaleźć w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Bełchatowie, Starostwie Powiatowym, Ośrodku Pomocy Społecznej, Powiatowym Centrum Sportu a także mozna pobrać ją ze strony internetowej centrum www.belchatow.pcpr.pl i po wypełnieniu przesłać na adres: pcpr@powiat-belchatowski.pl.

(Strefa FM)


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

jutine ~jutine (Gość)24.06.2013 09:03

A nie można tych ankiet wirtualnych też zrobić?
Myslicie, że wszyscy mają czas by jechać wypełniać ankietę kiedy moznaby było to na spokojnie w domku zrobic?

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat