Wypadł z traktora, zginął na miejscu

ePiotrkow Wtorek, 27 sierpnia 20131 2935
Nie żyje traktorzysta, który wypadł z kabiny wprost pod tylne koło swojego ciągnika. Mężczyzna miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Radomszczańscy policjanci pod nadzorem prokuratora  wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na terenie gminy Masłowice. - 39-letni mieszkaniec powiatu radomszczańskiego, kierujący ciągnikiem rolniczym ursus c-360, utracił panowanie nad pojazdem i wypadł z kabiny wprost pod tylne koło swojego ciągnika. Na skutek wypadku mężczyzna zmarł na miejscu - podaje KWP w Łodzi.

Policjanci ustalili, że 39-latek miał orzeczony sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.


Zainteresował temat?

3

1


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

CockS CockSranga27.08.2013 10:30

Sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.. za co?? Domyślam się że za alkohol, a w jakim stanie był w czasie wypadku? Dlaczego mam wrażenie że też po spożyciu... Zapewne dla rodziny to ogromna strata, ale czy nie można było zareagować gdy nie było jeszcze za późno?

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat