Wypadł z ciągnika wprost pod koła przyczepy

Strefa FM Środa, 07 maja 20148 3625
Około 3 promile alkoholu w organizmie miał kierowca ciągnika, którego pasażer wypadł przez okno kabiny traktora wprost pod koła ciągniętej przez maszynę naczepy. 30-latek z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala w Piotrkowie. Do wypadku doszło w Biskupiej Woli w gminie Czarnocin.

- 30-latek kierujący ciągnikiem rolniczym nie dostosował prędkości do panujących na drodze warunków. Mężczyzna na skrzyżowaniu dróg zjechał na lewą stronę jezdni. W kabinie siedziało dwóch pasażerów. Jeden z nich wypadł przez podniesiąną, tylną szybę na jezdnię, prosto pod koła ciągniętej przyczepy. 30-latek, który wypadł z ciągnika doznał ogólnych urazów tułowia i głowy. Pozostał w szpitalu w Piotrkowie. Kierujący ciągnikiem miał około 3 promile alkoholu w organizmie - informuje sierż. sztab. Ilona Sidorko, rzecznik prasowy KMP w Piotrkowie.

Stan trzeźwości pasażera znany będzie po przeprowadzonych badaniach krwi.

(Strefa FM)


Zainteresował temat?

5

0


Komentarze (8)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

ja ~ja (Gość)08.05.2014 18:06

Moim zdaniem czego szukali to znaleźli tak się składa że ich wszystkich znam.

10


anonim ~anonim (Gość)08.05.2014 17:57

Witajcie rzeczywiście to głupota ale ja znam cała trójkę i moim zdaniem czego szukali to znaleźli takie sa fakty.

10


Al Bundy Al Bundyranga07.05.2014 23:40

Cytuję:
30-latek kierujący ciągnikiem rolniczym nie dostosował prędkości do panujących na drodze warunków.


A ile wyciąga ciągnik z przyczepą? Ze 30 km/h? To jak fatalne musiałyby być te warunki, by to była zbyt duża prędkość? Rzecz w tym, że nawalony chłopek pewnie jechał po sinusoidzie, w efekcie czego pasażerami rzucało na boki po kabinie, aż jeden się w końcu wypierdzielił. Zapewne wszyscy byli napromilowani. Głupota + alkohol = tragedia.

30


Marcin Marcinranga07.05.2014 14:59

"topola" napisał(a):


Ja bym poszedł dalej i zabronił prac na polach i używania ciągników bo to one zabijają ;)

22


jajaja ~jajaja (Gość)07.05.2014 13:03

A koledzy to wrzucili poszkodowanego na przyczepę i przyjechali na Rakowską? Czy jak. Ignoranci! Łącznie z rzecznikiem komendy w Piotrkowie, która wypowiadała się na antenie.
Nie mówię by za każdym razem przy okazji wypadku pisać, że ZRM uratował poszkodowanego. Ale wypadałoby wspomnieć, że pogotowie za chwilę było na miejscu, to po prostu fakt. Policjant dzwoni do służb weterynaryjnych, że napotkał na drodze potrąconego psa i ukazuje się artykuł pt. "Policjant uratował psa". A po wypadku co najwyżej można znaleźć wzmiankę, że " karetka przewiozła poszkodowanego do szpitala". A tu nawet tego nie ma.

51


topola ~topola (Gość)07.05.2014 12:10

słuchałem w Strefie FM programu "Czy-przydrozne-drzewa-zabijaja-kierowcow" i stwierdzam, że drzewa w tym przypadku też są winne

70


xde ~xde (Gość)07.05.2014 11:52

przeczyta pierwsza linijke i pyta sie gdzie mialo miejsce

"***" napisał(a):

00


*** ~*** (Gość)07.05.2014 11:21

a gdzie to zdarzenie miało miejsce ?

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat