Wypadek w centrum Piotrkowa. Tworzą się olbrzymie korki

ePiotrkow Środa, 01 września 202133 26030
Do poważnego zdarzenia drogowego doszło w środę ok. 9.30 na skrzyżowaniu Sienkiewicza i Piłsudskiego. Zderzyły się ze sobą dwa samochody osobowe, co poskutkowało olbrzymimi korkami w całym mieście.

Ładuję galerię...

W wyniku zdarzenia całkowicie zablokowana była ulica Sienkiewicza przy tzw. "cepelii", a ruch ulicą Piłsudskiego w kierunku Bełchatowa odbywał się jednym pasem. Długie korki tworzyły się na "dwupasmówce" oraz innych ulicach w centrum miasta.

 

Na miejscu pracowały dwa zastępy straży pożarnej, policjanci z piotrkowskiej drogówki oraz zespół ratownictwa medycznego. 

 

 


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (33)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Guru ~Guru (Gość)02.09.2021 14:37

Jeden samochód na gospodarstwo domowe i po korkach.

13


mapa ~mapa (Gość)01.09.2021 13:05

Centrum to jest na Słowaka.

06


go?ć_gosc ~go?ć_gosc (Gość)01.09.2021 17:37

Jezdze tamtedy codziennie i widze,jak na czerwonym przejezdzaja nawet 3-4 auta.Wiec ten wypadek mnie nie dziwi,raczej to,ze nie ma ich wiecej.

130


? ~? (Gość)01.09.2021 11:51

Przejeżdżanie na czerwonym świetle w Piotrkowie to zupełna normalka. Zupełnie jak w Turcji, każdy jździ jak chce i uważa, że jemu się należy.

130


Żaba Kimbo ~Żaba Kimbo (Gość)01.09.2021 11:24

Znowu to EPI. Jeżdżą jak po polu.

2517


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)01.09.2021 22:01

Coś słyszałam że małe dzieciątko było w samochodzie ,ktoś wie czy z dzieckiem ok ?

22


Jkkss ~Jkkss (Gość)02.09.2021 00:24

Wprowadzić statystykę kto doprowadza do wypadków? Szczepieni? Tzn, że są zagrożeniem. Fakdałn wprowadzić

11


qwert ~qwert (Gość)01.09.2021 18:06

tiry na tory

54


g ~g (Gość)01.09.2021 17:21

Ciemnozielone może już było?

80


baraniarze ~baraniarze (Gość)01.09.2021 12:15

do miasta zjechali

69