Wypadek w Szczepocicach Rządowych. 10 osób w szpitalu

Strefa FMRadomsko Wtorek, 12 lutego 20194 8036
10 osób zostało rannych w wyniku wypadku, do którego doszło w poniedziałek około godziny 20.30 na DK 1 w kierunku Łodzi. W Szczepocicach Rządowych zderzyły się 3 samochody osobowe.
fot. KPP Radomsko

Jak poinformowała nas kom. Aneta Wlazłowska, oficer prasowy radomszczańskiej policji, 53-letni mężczyzna kierujący oplem, jadąc lewym pasem (w kierunku Łodzi), nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu i uderzył w seata, który następnie wjechał w mini coopera. W wyniku zdarzenia ostatni pojazd uderzył również w bariery energochłonne rozdzielające jezdnie. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi.

 

W wypadku udział brało 12 osób, z czego 10 zostało przewiezionych do szpitali w Radomsku, Piotrkowie Trybunalskim i Częstochowie. Większość osób po diagnostyce wypisano do domów - dodaje A. Wlazłowska.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Artur Skowroński Artur Skowrońskiranga12.02.2019 11:18

Proszę poszkodowanych z seata i mini coopera o kontakt, mam do przekazania ważne informacje. Mój e-mail: arturs1202wy@popk.pl

02


~PT ~~PT (Gość)12.02.2019 09:35

Wszyscy piszą że dwa osobowe i bus. Tylko jedyny epiotrkow podaje że trzy osobowe.

20


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat