Wypadek w Głuchowie. Nie żyje 52-letni mężczyzna

ePiotrkowRegion Piątek, 26 października 201825 17206
Do tragicznego wypadku drogowego doszło w piątek rano na drodze krajowej nr 12 na wysokości Głuchowa. Samochód osobowy potrącił pieszego. Mężczyzna nie przeżył.

Ładuję galerię...

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 42-latka kierująca toyotą yaris w rejonie przejścia dla pieszych potrąciła 52-letniego mężczyznę. Niestety na skutek odniesionych obrażeń mężczyzna zmarł na miejscu.

 

Kobieta z toyoty była trzeźwa. Wyjaśnianiem okoliczności wypadku zajmują się - pod nadzorem prokuratora - policjanci z komisariatu w Tuszynie.

 

W wyniku wypadku zablokowany został lewy pas w kierunku Łodzi. Ruchem kierują policjanci.



Zainteresował temat?

4

1


Komentarze (25)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)26.10.2018 15:35

Sorki chociaż bardzo współczuję to większość kobiet tak jeździ że nc nie widzi albo w telefonie grzebień,a potem mówi .że ma za dużo na głowie.Na przejściu prawie nigdy się nie zatrzymują i walą z dużą prędkością .

1111


gość ~gość (Gość)26.10.2018 14:18

Kładka albo przejścia podziemne pod jezdnią!!!!!!!!

83


Hela ~Hela (Gość)28.10.2018 09:56

Postawić tam fotoradar !!!!!!!!!

21


gość ~gość (Gość)26.10.2018 12:40

To jest droga nie pasaż handlowy
pieszym powinni wlepiac wysokie mandaty

124


straznik ~straznik (Gość)26.10.2018 11:25

Nie światła i nie dodatkowe ograniczenia! Ludzie to jest droga expresowa która służy do przemieszczania się z trochę większymi prędkościami! W tamtym miejscu powinna być kładka która idzie górą i wtedy eliminujemy 100% takich zdarzeń. Nie ma innego rozwiązania. PS Swoją drogą ludzie łażą tam jak święte krowy.. Wyrazy współczucia dla bliskich ofiary:(

83


12345 ~12345 (Gość)26.10.2018 08:55

Głuchów ,Srock ,Rekoraj drogi śmierci.
A generalna dyrekcja się tylko modli

180


stefan 77 ~stefan 77 (Gość)26.10.2018 10:50

Przejeżdżałem po 7 i widziałem - straszny widok. Ciało leżało jeszcze nie nakryte a obok stał lekarz. Wyrazy współczucia.

70


gość ~gość (Gość)26.10.2018 10:22

Ludzie jakie światła? Sygnalizacja jest tylko dla wyjeżdżających z drogi podporzadkowanej na Wodzin. Ani na jednych ani na drugich pasach w Głuchowie nie ma sygnalizacji dla pieszych. Światła są, ale w Kruszowie

50


gość ~gość (Gość)26.10.2018 10:18

Ludzie jakie światła? Sygnalizacja jest tylko dla wyjeżdżających z drogi podporzadkowanej na Wodzin. Ani na jednych ani na drugich pasach w Głuchowie nie ma sygnalizacji dla pieszych.

20


gość ~gość (Gość)26.10.2018 09:17

A tam zawsze jak jade na tuszyn to zmalniam tam caly czas pala sie znicze to tym miejscu chyba ponad albo dwa lata 16 letnia. Dziewczyna zginela corka listonosza z tuszyna

30