Wypadek na skrzyżowaniu w Piotrkowie. Kierowca audi nie ustąpił pierwszeństwa.

ePiotrkow Środa, 30 sierpnia 20172 12564
Na skrzyżowaniu ulicy Moryca z Krakowskim Przedmieściem doszło we wtorek do wypadku. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Z ustaleń policjantów wynika, że 27-letni kierowca audi A4, jadąc w kierunku Piotrkowa, podczas skrętu w lewo w ul. Moryca, wjechał na przeciwległy pas ruchu, nie ustępując pierwszeństwa peugeotowi jadącemu w kierunku Rozprzy, który z kolei uderzył w stojące na ulicy Moryca renault laguna.

 

Na skutek doznanych obrażeń ciała 66-letni kierowca renault pozostał w szpitalu. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Do zdarzenia doszło ok. godz. 15.15.


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Witek ~Witek (Gość)30.08.2017 18:55

Kolejny mistrz kierownicy który nie wie kto ma pierwszeństwa a całkiem postronny kierowca ucierpiał i jest w szpitalu. Taki ch dużo jeździ każdego dnia spotykam jak komuś drogi nie zajeżdżają to pakują się pod prąd gdzie widoczny zakaz skrętu ale oni nawet go nie widzą

90


gość123 ~gość123 (Gość)30.08.2017 12:50

Dwóch miszczów zaszalało, a trzeci, niczemu niewinny kierowca, trafił do szpitala...

160


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat