Wypadek na Śląskiej. Ranny motocyklista

ePiotrkow Sobota, 04 lipca 202024 9338
Do wypadku z udziałem motocyklisty i samochodu osobowego doszło w sobotę po południu na ulicy Śląskiej w Piotrkowie przy markecie Dino.
fot. pakwi

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca renault, jadąc od strony ul. Żeromskiego, próbował skręcić w lewo na parking, jednak nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motocykliście. Doszło do zderzenia, ranny kierowca jednośladu został zabrany do szpitala. Kierowca osobówki był trzeźwy. 


Zainteresował temat?

2

1


Komentarze (24)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)05.07.2020 17:37

Rowery i motocykle powinny jeździć po ścieżkach rowerowych.

05


łodzianka ~łodzianka (Gość)04.07.2020 18:44

Czy kierowcy samochodów nauczą się w końcu ,że są pojazdy , które jeżdżą szybciej niż oni ?! Patrzcie w lusterka gamonie ! 90% wypadków motocyklistów jest spowodowane przez kierowców samochodów. Jeździłam 20 lat motocyklem i tylko dzięki przytomności umysłu i refleksowi żyję. Wszystkie, dokładnie wszystkie zagrożenia były spowodowane przez kierujących autem !

737


gość ~gość (Gość)05.07.2020 12:01

Kierowca motoru pijany i recydywa już miał zabrane prawko za alkohol a jeździł jak wariat zabrać dożywotnio prawko a ci na motorach niech włącza myślenie bo żaden nie jeździ 50 km/godz i jeszcze mają do wszystkich pretensje

34


gość ~gość (Gość)05.07.2020 06:06

I KIEROWCY I MOTOCYKLIŚCI TO TAKA SAMA BANDA KRETYNÓW WPROWADZIĆ W KOŃCU KARY ZA ŁAMANIE PRZEPISÓW

44


gość ~gość (Gość)04.07.2020 22:04

Tam ciężko jest wyjechać jak i wjechać, najgorzej jest się wepchnąć.

10


gość ~gość (Gość)04.07.2020 21:05

Policja ma nagranie. Winny kierowca samochodu. I sk?czcie p........e.

62


gość ~gość (Gość)04.07.2020 21:46

Ten baran na motorze nie ma prawajazdy i ma 2,4 promila, świadkowie go znajacy mowili ze zawsze jeździ pijany. Ale oczywiscie motocyklisci sa zawsze niewinni, a kierowcy 4 śladów to zło wcielone. Tylko 3/4 durniów na hulajnogach nie przestrzega przepisów,predkosci zwłaszcza, a puzniej placz ze kierowcy samochodow nie patrzą w lusterka. Na sile chcial z córką pdwolywac policje mimo zlamania z ptzemieszczeniem, i jeszcze kazal jej panicznie odejść z plecakiem ktory przy sobie posiadał

72


gość ~gość (Gość)04.07.2020 21:24

Nie wiecie A piszecie głupoty. Ryk silnika ktoś słyszał. No i czego to dowodzi? Kompletnie niczego. I akurat facet który prowadził motocykl jechał prawidłowo więc jak ktoś nie ma pojęcia niech się nie odzywa.

26


gość ~gość (Gość)04.07.2020 20:27

Czas aby motocyklisci włączyli myślenie. Pojawiam się i znikam zle się kończy dla nich. Samochód ma karoserię wy idioci nie. Myślcie wasze życie jest najważniejsze.

94


gość ~gość (Gość)04.07.2020 20:29

Selekcja informacji i prawdy

20