Wypadek na S8, rannych 7 osób! [VIDEO]

Policja KMP PiotrkówTomaszów Poniedziałek, 09 października 20175 20176
Między Jakubowem i Lubochnią w powiecie tomaszowskim zderzyły się autobus z cysterną. 7 osób zostało rannych. Trasa w kierunku Warszawy została zablokowana, policja zorganizowała objazd.

Ładuję galerię...

W wypadku obrażeń doznał kierowca cysterny, przewożącej olej spożywczy. Pasażerowie autobusu to z kolei żołnierze - wstępne dane, przekazane nam przez policję, wskazują, że w wypadku ucierpiało łącznie 7 osób. 

 

Jak wynika ze wstępnych ustaleń kierowca Honkera zatrzymał się na poboczu drogi, za nim stanął autobus przewożący żołnierzy z tomaszowskiej jednostki. W autobus uderzyła cysterna, którą kierował obywatel Rumunii. Kierowcy byli trzeźwi - wyjaśnia nadkom. Katarzyna Dutkiewicz - Pawlikowska, oficer prasowy KPP w Tomaszowie Mazowieckim. 

 

Kierowcy jadący w kierunku Warszawy powinni zjechać z S8 na węźle Jakubów i jechać w kierunku Lubochni, a następnie wrócić na S8 (węzeł Emilianów). Alternatywnym rozwiązaniem dla kierowców jadących z Piotrkowa aż do Warszawy jest wybranie objazdu przez drogę wojewódzką przez Koluszki i Brzeziny. Utrudnienie ma potrwać co najmniej do godziny 11:00. 

 

 

 

 

 

 


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)10.10.2017 00:25

Jak zwykle moja codzienna droga do pracy pelna zagrozen

20


jimbim jimbimranga09.10.2017 19:16

zakładam, że honker miał awarię ale kierowca autobusu??? za pomysł zatrzymania się za nim i sprowadzenie zagrożenia życia dla pasażerów bez sądu 20 lat paki od ręki powinien dostać. traktorem w polu jezdzić a nie ludzi wozić

24


Kolejarz ~Kolejarz (Gość)09.10.2017 10:05

Szanowna Redakcjo, na załączonej mapie Google proponujecie podróż koleją, a nie objazd. Prosze poprawić :-)

130


Witek ~Witek (Gość)09.10.2017 10:12

I kto powoduje wypadki kierowcy zawodowi po psychotestach więc sami widzicie ,ze one nie sa przydatne do niczego a jest okazja wyciągać kasę od ludzi

160


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat