Wypadek na DK nr 74 w pobliżu magazynów

ePiotrkowRegion Sobota, 31 października 202011 10846
Do zderzenia samochodu osobowego i pojazdu ciężarowego doszło na drodze krajowej nr 74 w Rokszycach przed rondem w okolicach Centrum Dystrybucyjnego Kaufland.
fot. kontakt@ePiotrkow.pl

- Do zdarzenia doszło przed 13:00. Wskutek wypadku dwie osoby z osobówki zostały ranne, a ruch odbywa się wahadłowo. Policjanci na miejscu prowadzą czynności mające na celu ustalenie dokładnych okoliczności tego zderzenia - informuje asp. Izabela Gajewska, oficer prasowy KMP w Piotrkowie Trybunalskim. 

 

Na miejsce wezwani zostali też strażacy. - Jedna z osób przebywała uwięziona w pojeździe. Nasze działania polegały między innymi na umożliwieniu jej opuszczenia go. Następnie została ona przekazana pod opiekę ratowników medycznych - relacjonuje mł. bryg. Wojciech Pawlikowski, oficer prasowy KM PSP w Piotrkowie.

 

Mimo udzielonej pomocy medycznej, po przewiezieniu do szpitala zmarł 60-letni kierujący volkswagenem passatem.


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (11)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Piotrkowianin Piotrkowianinranga31.10.2020 14:21

Pewnie jakiś zawodowy w ciężarówce skręcał do lub z magazynów na zakazie skrętu wbrew obowiązującej tymczasowej organizacji ruchu.

63


aata ~aata (Gość)01.11.2020 01:44

Jadę w piątek z Tuszyna do Piotrkowa, jest ograniczenie prędkości do 70/godz, ja jadę ok. 75, za mną jedzie TIR, który nie ma możliwości wyprzedzenia mnie, więc podjeżdża bardzo blisko mnie i jeszcze miga długimi, bo za wolno jadę, chyba był pod wpływem alkoholu lub dopalaczy, bo normalny kierowca tak by się nie zachowywał, a potem płacz, że kogoś zabije. I jak nie mówić, że TIRy na tory !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kierowcy TIRów może i umieją jeździć, jak tu pisze gość, ale myślenie i kulturę to zostawili w domu,

70


gość_g ~gość_g (Gość)31.10.2020 14:23

Amatorzy z kat.B.Strach pomyśleć jakby ich wsadzić w "tira".Chyba wszystkie rampy na magazynach byłyby w środku.Naprawdę,jeździć to trza umieć.Nie umiesz to rower.Chociaż tu też strach..

216


gość_k ~gość_k (Gość)31.10.2020 14:03

Już pół godziny wisi ta informacja a w komentarzach nie ma wyroku na tirowca, ubelg pod adresem kierowców tirów, i okrzyków "tiry na tory". Czyżby się podnosiła kultura w narodzie? Chyba jestem dumny

15


gość_mrc ~gość_mrc (Gość)31.10.2020 19:20

Debil osobówką skręcał ma zakazie to ma .kierowca tira nic nie winny

42


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat