Wypadek na DK 42. Jedna osoba ranna

ePiotrkowRadomsko Wtorek, 13 sierpnia 20196 7269
Do groźnego zdarzenia doszło we wtorek rano na drodze krajowen nr 42 pomiędzy Przedborzem a Radomskiem. Kierowca samochodu osobowego wjechał tam do rowu.

Ładuję galerię...

Do zdarzenia doszło kilka minut po godz. 7. Wskutek tego wypadku jedna osoba została ranna. W tym miejscu pojawili się strażacy i policjanci, którzy przez około 2 godziny kierowali ruchem wahadłowo.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)13.08.2019 09:39

Zastępów Co ty wgl bredzisz w tym komentarzu.O tych norzyczkach wie cała Polska i też jest to na ePiotrków.Dziwi mnie jedno ze dała radę funkcjonować przez dwa lata z takim czymś w sobie, że jej to nie uwierało przy schylaniu się i wgl.

00


gość ~gość (Gość)13.08.2019 10:27

W każdym szpitalu nie tylko w Piotrkowie dzieją się takie rzeczy a nawet i gorsze....chociaż ludzie mają teraz o czym gadać straszną sensacją się z tego zrobiła, nie takie problemy ludzie mają ????

01


goście goście ~goście goście (Gość)13.08.2019 10:01

Taka informacja dotycząca szpitalika powinna być na czołówce. Miejmy nadzieję, że dyrektor szpitala lekarze i instrumentariuszka poniesie poważne konsekwencje. Podobno sprawa trafiła do prokuratury i do ministra zdrowia.

30


zastępowy ~zastępowy (Gość)13.08.2019 08:23

Widziałem rano ten wypadek. Fajnie że piszecie o utrudnieniach ale jest jeszcze jeden poważny temat o którym nie piszecie a mianowicie że w szpitalu na Rakowskiej zaszyli dziewczynie podczas operacji wielkie nożyczki i 2 lata z nimi chodziła. Kiedy wreszcie dyrekcja szpitala zostanie odwołana i zapanuje tu ład? Strach się do tego szpitala kłaść.

90


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat