Wymusił pierwszeństwo – 32-latka w szpitalu

Strefa FM Wtorek, 06 marca 20120 2601
Dwie kobiety zostały ranne w wypadku drogowym, do którego doszło wczoraj po południu na jednym ze skrzyżowań w pobliżu ulicy Rakowskiej.

Przyczyną zdarzenia było wymuszenie pierwszeństwa przejazdu przez kierującego fiatem. - Na skrzyżowaniu Rakowskiej z ulicą Scaleniową 54-letni kierowca fiata ducato, podczas zawracania na ulicy Rakowskiej, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącej z przeciwka renault scenic 32-letniej piotrkowiance. W wyniku zderzenia poszkodowane zostały dwie kobiety z renault. Jedna z nich z urazem kręgosłupa została przewieziona do piotrkowskiego szpitala, gdzie pozostała na oddziale chirurgi – mówi Ewa Drożdż z KMP w Piotrkowie.

Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi.

 

(Strefa FM)


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat