Wylicytuj trening z wicemistrzem świata

AKS Piotrków Środa, 10 stycznia 20181 2011
Już w niedzielę w całym kraju odbędzie się 26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, do tej akcji przyłączyli się również przedstawiciele AKS Madej Wrestling Team Piotrków Trybunalski. Dzięki najlepszej drużynie zapaśniczej w Polsce, kibice mogą wylicytować indywidualny trening z Mateuszem Bernatkiem, aktualnym wicemistrzem świata w stylu klasycznym.

Aukcja zakończy się 14 stycznia wieczorem, czyli w dniu tegorocznego Finału WOŚP. Szczegółowe informacje znajdziecie tutaj.

 

 - Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to fenomen na skalę światową. Jest obecna w moim życiu od kiedy pamiętam i cieszę się, że mogę wykorzystać sportowy sukces by pomóc potrzebującym - mówi Mateusz Bernatek.


- Serdecznie zapraszam wszystkich do udziału w licytacji. Mam nadzieję, że uda się uzbierać pokaźną kwotę! Idee jakie prezentuje Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy są takie same jak te, na których opiera się funkcjonowanie naszej drużyny Szacunek do drugiego człowieka, wzajemna pomoc i wsparcie, poczucie solidarności i jedności -  to aspekty, które odgrywają olbrzymią rolę w odnoszonych przez nas sukcesach - dodaje mówi Michał Jaworski, menedżer AKS Madej Wrestling Team Piotrków Trybunalski.


To niejedyna akcja charytatywna, w którą zaangażowali się zawodnicy, działacze i kibice piotrkowskiej drużyny, wcześniej miłośnicy zapasów uczestniczyli w projekcie „Pomagamy Piotrusiowi”, przekazując oficjalne klubowe gadżety i zdjęcia z autografami. Z kolei kibice piotrkowskiego zespołu oddali na aukcję bęben, który zagrzewał do boju zawodników AKS w pierwszym sezonie PWPW Krajowej Ligi Zapaśniczej. Wyjątkowa pamiątka podpisana przez obecne (m.in. Mateusza Bernatka) i byłe (m.in. Andrzeja Wrońskiego) gwiazdy zapasów osiągnęła na aukcji kwotę 1 300 złotych, która zasiliła konto 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 

 


Zainteresował temat?

5

2


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)11.01.2018 10:07

Ja bym się bał takiego treningu. Kasę się zapłaci i człowiek zostanie wprasowany w matę.

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat