Wykłady o ekologii. Rada Osiedla zaprasza

ePiotrkow Piątek, 22 listopada 20192 2089
W poniedziałek 25 listopada w Dziennym Domu Pomocy Społecznej przy ulicy Wojska Polskiego 127 w Piotrkowie odbędą się dwa wykłady dotyczące ekologii. Do udziału w prelekcjach zaprasza Rada Osiedla Szczekanica.

O 17.30 rozpocznie się wykład "W Piotrkowie liczy się zdrowie", którą poprowadzi Bożena Matynia, a o 18.00 "Energetyka obywatelska i czyste powietrze " - prezentacja i wykład pod redakcją dr inż. Anny Dyląg.

 

Wstęp wolny. Organizatorem wykładów i prezentacji jest Rada Osiedla Szczekanica.


Zainteresował temat?

3

3


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Nutka ironii ~Nutka ironii (Gość)23.11.2019 08:20

Jeżdżąc po mieście wieczorem,widać, że taka edukacja przydalaby się w wielu częściach miasta... Przemysłowa, Starówka, Sądowa, Zalesicka,Swierczowska...niektorzy nie przejmują się grozacymi mandatami czy nawet obecnością sasiadow... tylko dumnie paradują z polamanymi elementami mebli, panelami, trocinami nasaczonymi zużytym olejem (a nawet z łodygami kukurydzy!), by po chwili z komina wylatywal śmierdzacy dym...

11


Kominiarz ~Kominiarz (Gość)23.11.2019 08:04

Osiedle Zródlana zaprasza straż miejską w godzinach od 16 do 19 w celu przeprowadzenia kontroli zadymienia.

11


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat