Wyjazdowe zwycięstwo LKS Wola Krzysztoporska

Region Środa, 04 listopada 20206
W sobotę (31.10) LKS reprezentował gminę Wola Krzysztoporska w meczu wyjazdowym z Piastem Krzywanice w ramach 12. kolejki klasy „A” gr. 6.

Po bezbarwnej pierwszej połowie zawodnicy schodzili do szatni z wynikiem remisowym(0-0). - W drugiej części spotkania mieliśmy wiele szans na zdobycie bramki, lecz byliśmy nieskuteczni w ataku. Worek z golami rozwiązał w 80. minucie Mateusz Wysmyk (był to jego debiut w drużynie seniorów), a zaraz po nim na 0-2 podwyższył Mariusz Kupisz – opowiada trener Janusz Trzaska.

Do rozegrania zostały dwie kolejki spotkań. Drużyna LKS Wola Krzysztoporska zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli na 13 grających zespołów.

(materiały: Urząd Gminy w Woli Krzysztoporskiej)