Wyjazdowe przełamanie Piotrkowianina

ePiotrkowKraj Sobota, 17 kwietnia 202115 2399
Po serii dziewięciu porażek zespół Piotrkowianina poczuł dawno zapomniany smak zwycięstwa. Jak czytamy na oficjalnej stronie klubu "Nie można nas jeszcze skreślać". Piotrkowianie okazali się lepsi od Stali Mielec o sześć bramek i wygrali 35:29.
fot. Piotrkowianin

Przed tym spotkaniem wielu zawodników i członkowie sztabu szkoleniowego podkreślali, że będzie to "mecz o sześć punktów" i wspomnianą szóstkę przełożyli na różnicę bramkową. Dzięki wygranej wróciły szanse na utrzymanie w PGNiG Superlidze. Piotrkowianin traci trzy punkty do ekipy SPR Azotów Tarnów i dwa do Stali. Tym samym rozgrywki w maju i czerwcu będą jeszcze bardziej emocjonujące.

 

W piątek (23 kwietnia) o 18:30 drużyna Piotrkowianina zmierzy się w Hali Relax z Orlen Wisłą Płock, a po tym spotkaniu nastąpi reprezentacyjna przerwa.

 

Stal Mielec - Piotrkowianin 29:35 (13:17)

Piotrkowianin: Ligarzewski (34 procent), Kot (0 procent) - Surosz 6, Mastalerz 5, Matyjasik 4/2, Szopa 4, Tórz 4, Mosiołek 3, Swat 3/1, Jędraszczyk 2, Rutkowski 2, Pacześny 1, Stolarski 1
Rzuty karne: 3/4
Kary: 14 min (Tórz x2, Rutkowski, Swat, Kaźmierczak, Matyjasik, Jędraszczyk)


Zainteresował temat?

6

0


Komentarze (15)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

kol. ~kol. (Gość)17.04.2021 21:36

Nareszcie. Ze słabiutką Stalą M, ale dobre i to.

65


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat