Wyjazdowa wygrana Polonii

Region Sobota, 03 października 20209
Zawodnicy Polonii Piotrków wygrali wyjazdowe spotkanie 12. kolejki IV ligi w grupie łódzkiej z zespołem NER Poddębice 3:2. W przerwie meczu schodzili do szatni przy jednobramkowym prowadzeniu.

Gola dla Polonii zdobył w 31. minucie Patryk Kwaśniczko, który wykorzystał podanie Mateusza Stolarczyka. Po zmianie stron kolejne trafienia zaliczyli - Daniel Nowaczyk z karnego w 53. minucie i Krystian Wojtczak, który trafił trzy minuty później, a asystą ponownie popisał się Mateusz Stolarczyk. Gospodarze dopiero po utracie trzeciej bramki zaczęli odpowiadać na ciosy, ale udało im się tylko dwukrotnie. Utrudnieniem było to, że Filip Mańka, z ekipy gospodarzy został ukarany przez sędziego czerwoną kartką. Miało to miejsce jeszcze przy stanie 0:2.

Komplet punktów udało się przywieźć do Piotrkowa. O kolejne punkty piłkarze Polonii powalczą na własnym boisku. W meczu 13. kolejki spotkają się na murawie z zespołem Orła Nieborów. To spotkanie już w sobotę, 10 października o 16.30.