Wyjazdowa wygrana Polonii

Opoczno Sobota, 05 września 20205
Drużyna PKS Polonii Piotrków wygrała w wyjazdowym meczu z KS Ceramiką Opoczno 2:0 (1:0). Bramki dla piotrkowskiego zespołu zdobyli Daniel Nowaczyk i Krystian Wojtczak.

Wynik spotkania 8. kolejki IV ligi grupy łódzkiej otworzyła drużyna gości. W 23. minucie sędzia pokazał na "wapno", a rzut karny skutecznie wykorzystał Daniel Nowaczyk. Swoje prowadzenie Polonia przypieczętowała w drugiej połowie meczu. Po zmianie stron piłkę do bramki przeciwnika posłał Krystian Wojtczak, choć bramkę ostatecznie uznano jako gola samobójczego ekipy gospodarzy. Było to w 48. minucie spotkania.

Po tym meczu Polonia Piotrków zajmuje 15. miejsce w tabeli IV ligi w grupie łódzkiej. Poloniści mają na koncie 9 punktów. W następnej kolejce Polonia podejmie u siebie drużynę Orkanu Buczek. Początek spotkania w sobotę, 12 września, o godz. 17.00.