Wyjazd integracyjny – po co go organizować?

Kraj Poniedziałek, 23 października 20173 3885
Lubisz swoją pracę? Jeśli tak, to jesteś prawdziwym szczęściarzem. Bardzo dużo osób, ma przeciwne odczucia względem wykonywanego zawodu. Dlaczego tak się dzieje? Najczęściej wynika to z faktu, że całkowicie inny zawód był studiowany, a inny się wykonuje. Jest to spowodowane brakiem pracy w danym zawodzie lub trudnościami z dostaniem się na dane stanowisko czy do firmy. Niekiedy jest również tak, że toś pracuj w swoim zawodzie, ale po jakimś czasie okazuje się, że nie jest to właśnie to, co chciałby do koca życia robić.

Zawsze w pracy, praktycznie u każdego są trzy rodzaje ludzi: przesadnie wesoły - cieszący się ze wszystkiego i wiecznie miły dla każdego, ponurak – nikogo nie lubi, ani nikt go nie lubi, ponieważ zawsze psuje atmosferę oraz trzeci rodzaj czyli konfident – zawsze o wszystkim donosi szefowi, trzeba przy nim mieć się na baczności, żeby nie wylądować na dywaniku, zawsze ma wszystko gotowe na czas i podlizuje się szefowi. Taka trójka jest w każdym miejscu pracy, reszta to zwykle ludzie, których tolerujemy mniej lub bardziej. Mimo wszystko, trzeba jakość ze sobą wytrzymać i przede wszystkim współpracować.

 

Kto organizuje?

Właśnie po to, aby dało się ze sobą wytrzymać, organizowane są wyjazdy integracyjne. Dawniej, miały one formę urlopów pracowniczych, w których brały udział całe rodziny. Najczęściej, organizowane były one w zakładowych domach wypoczynkowych, które umiejscowione były w turystycznych rejonach polski. Na początku, tylko korporacje urządzały takie imprezy. Na początku, to pracownicy danej firmy np. z działu kadr zajmowali się organizacją takich wyjazdów lub specjalnie oddelegowani pracownicy. Teraz coraz częściej zewnętrzne firmy przejmują te obowiązki, które zajmują się organizacją takich eventów jak np. vrpoint.pl/. Mają w swojej ofercie atrakcje, które mało kto wziąłby pod uwagę, a które dostarczają niezapomnianych wrażeń. Wyjazd integracyjny powinien zostać zapamiętany. Dzięki podróży w głąb wirtualnej rzeczywistości, z łatwością można osiągnąć ten cel.

 

Integrowanie się

Po co takie wyjazd organizować i co mają one na celu. Takie wyjazdy mają określone cele. Mimo iż , wydaje się, że nie połączą one grupy ludzi, którzy się nie tylko kiepsko znają, ale również nie szczególnie lubią, to można się zdziwić. Zwykle są one organizowane tak, żeby trzeba było współpracować w grupie. Dzięki temu, wszyscy są na siebie skazani i muszą nauczyć się współgrać ze sobą. 

 

/Artykuł powstał we współpracy z firmą vrpoint.pl


Zainteresował temat?

0

3


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Marcel ~Marcel (Gość)26.10.2017 10:41

Jak to po co? By się zintegrować i nie zawsze od razu takie wypady z piciem muszą się kojarzyć. Moja firma we wrześniu była w Lesznie na integracji. Tam jest tunel aerodynamiczny i dlatego tam pojechaliśmy. I wszytko kulturalnie się odbyło. W ciągu dnia mielismy szkolenia a później mieliśmy wolne. To było połączenie przyjemnego z pożytecznym.

20


JTTM ~JTTM (Gość)25.10.2017 20:52

Nachlać się, może coś przer...ć, wejść w d...ę szefowi... Czemu nie korzystać z "integracji"?
Tak naprawdę, to wyjazdy "integracyjne" powinny być zakazane. Tak samo jak szkolenia organizowane w sobotę lub w niedzielę. Nie pojedziesz na takie gówno i mogą cię wywalić z roboty na zbity pysk, chociaż to twój dzień wolny.
Jedziesz, tracisz dzień, który mógłbyś spędzić z rodziną lub na (innych) przyjemnościach - i tak nie dostaniesz za ten dzień żadnej kasy, ani dnia wolnego w zamian. Chamstwo i nic więcej. Gdzie polska lewica, gdzie związki zawodowe broniące ludzi?

31


Witek ~Witek (Gość)23.10.2017 21:10

Od kiedy to jakiś zawód na studiach się studiuje..Uczelnie to przechowalnia bezrobotnych by statystyki dobrze wyglądały. Integracja ,zależy kto co ma na myśli zwykle to popijawa do oporu i wiadomo co jeszcze zwykle to rozpusta po pijaku to jest ta integracja. Nie da się drugiemu człowiekowi zaufać wiem to z doświadczenia kiedyś ludziska byli inni nie to co dziś. Tu gdzie teraz pracuję nie ma żadnych wyjazdów wycieczek i w sumie to dobrze

40


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat