ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Wyjątkowy Dzień Matki w Focus Mall

Czwartek, 24 maja 2018 3352
Dzień Matki to święto, o którym nie można zapomnieć. Wszystkich poszukujących wyjątkowego prezentu, który będzie nie tylko miłym podarunkiem, ale i okazją do spędzenia wspólnych chwil, Focus Mall Piotrków Trybunalski zaprasza do skorzystania z wyjątkowej propozycji. W Dzień Matki, 26 maja każda mama wraz z dzieckiem, będzie miała okazję otrzymać oryginalną pamiątkę w postaci obrazu – karykatury. W tym dniu pięć niezwykłych kobiet z Piotrkowa, którym przyszło się zmierzyć z rakiem, weźmie udział w niezwykłej metamorfozie.

Dzień 26 maja to idealna okazja, by udowodnić mamom, jak bardzo ważne są w naszym życiu. Dlatego galeria Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na wspólne celebrowanie tego święta. Osoby, które w sobotę odwiedzą centrum handlowe, będą mogły wspólnie z mamą zapozować do karykatury. Z pewnością będzie to oryginalnym prezent, który przez lata będzie miło wspominany. Pamiątkowe obrazy będą bezpłatnie malowane przez dwóch profesjonalistów w centralnej części galerii, w pobliżu fontanny. Z tej nietuzinkowej atrakcji klienci będą mogli skorzystać w godz. 12.00 - 18.00. W programie również niezwykła metamorfoza kobiet z Piotrkowskiego Stowarzyszenia Amazonek.

 

- Dzień Matki to radosne święto, dlatego zależało nam by w tym dniu zaoferować wszystkim mamom, niezależnie od ich wieki i stanu zdrowia nietypowe atrakcje. Metamorfoza amazonek to pierwsza taka akcja w naszej galerii. Stan zdrowia i sytuacja życiowa naszych klientek są różne, ale to przecież nie znaczy, że nie mogą o siebie zadbać, jak każda kobieta – mówi Olga Wiernicka, specjalista ds. marketingu w Focus Mall Piotrków Trybunalski.

 

 


Focus Mall dla mam-amazonek

 

Focus Mall pamięta również o wyjątkowych kobietach – mamach, które dotknęła choroba nowotworowa. To niezwykle odważne i silne kobiety. Każda z nich musiała zmierzyć się z rakiem. Choć tę walkę mają już za sobą, wciąż starają się przezwyciężyć lęk przed powrotem choroby. W Dzień Matki galeria przy współpracy z Piotrkowskim Stowarzyszeniem Amazonek zaprosi pięć podpieczonych Piotrkowskiego Stowarzyszenia Amazonek do mini metamorfozy. Panie zostaną poddane profesjonalnej odmianie wizerunku, którą wykona fryzjer, makijażystka, manikiurzystka oraz stylista mody. Specjaliści pomogą wykonać makijaż odpowiedni do karnacji, dobrać fasony i kolory ubrań, podpowiedzą, czego nie nosić oraz jak odnaleźć się w świecie modowych inspiracji. Ta wyjątkowa akcja ma na celu pokazanie, że każda kobieta jest piękna, niezależnie od sytuacji życiowej. Kolejnym punktem metamorfozy będzie stylizacja, podczas której zostaną zaprezentowane najmodniejsze kreacje przygotowane specjalnie z okazji Dnia Matki przez sklepy i butki Focus Mall.


To jeszcze nie koniec niespodzianek! Przemianę będzie dokumentował fotograf, a po zakończeniu metamorfozy amazonki będą miały możliwość zapozowania do pamiątkowego zdjęcia oraz obrazu-karykatury. Galeria zaprasza mamy do wspólnego świętowania.


Zainteresował temat?

1

1


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat