Wygrana łopata przekazana na schronisko

Strefa FM Piątek, 12 lutego 20102 1609
Łopata wygrana w konkursie fotograficznym na najlepiej odśnieżoną posesję zorganizowanym przez program Magiel Strefy FM i portal epiotrkow.pl trafiła nie do laureata...a do piotrkowskiego schroniska.

Taką decyzję podjął zwycięzca, słuchacz Strefy FM i użytkownik portalu epiotrkow.pl posługujący się nickiem „Miki". Grażyna Fałek - prezes Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Piotrkowie, nie ukrywa, że podarunek bardzo się przyda.

 

- Tej zimy zużyliśmy 10 łopat, więc ta na pewno się przyda. Chciałam podziękować nie tyle za przedmiot, co za zainteresowanie i miłe słowa pod naszym adresem - zaznaczyła prezes Fałek.

 

Grażyna Fałek apeluje również do właściciela owczarka niemieckiego, który w środę trafił do piotrkowskiego przytuliska dla bezpańskich zwierząt. Właściciel czworonoga po odbiór swojej zguby powinien zgłosić się do schroniska przy ulicy Glinianej.

 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Miki ~Miki (Gość)13.02.2010 11:16

"ikmk" napisał(a):
gdzie znajduje sie posesja ktorej wlasciciel wygral?


Odpowiadam, że jest to Nr posesji 39
przy ulicy Jerozolimskiej. patrz link:
http://www.epiotrkow.pl/galeria/foto,2169
Pozdrawiam i dziękuję Radio Strefa FM Piotrków
a w szczególności Panu Januszowi Kaczmarek.

00


ikmk ~ikmk (Gość)13.02.2010 10:02

gdzie znajduje sie posesja ktorej wlasciciel wygral?
:)

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat