ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Wygraj renault captur w Focus Mall Piotrków Trybunalski!

Wtorek, 12 września 2017 5528
1 września w piotrkowskiej galerii Focus Mall wystartowała kolejna loteria. Nagrodą główną jest samochód osobowy marki Renault Captur. Do zdobycia są również 3 deskorolki elektryczne Skymaster oraz aż 200 dodatkowych upominków. Finał akcji i losowanie nagrody głównej odbędzie się w sobotę, 30 września o godz. 17.00.

Renault captur to miejski crossover, który szturmem podbił europejski rynek. Teraz klienci centrum handlowego Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim będą mieli okazję wygrać ten topowy samochód. Jak można to zrobić? Prosta droga do nagród: rejestruj paragony i wygrywaj nagrody!

 

Aby wziąć udział w loterii wystarczy do 30 września zrobić zakupy za minimum 50 zł w dowolnym sklepie lub punkcie usługowym na terenie galerii. Co ważne, zakupy muszą być potwierdzone jednym dowodem zakupu. Następnie należy udać się z paragonem do Punktu Obsługi Loterii, znajdującego się obok fontanny na parterze galerii. Na stanowisku loteryjnym hostessa wyda kupon – zdrapkę. Można zgłosić dowolną liczbę paragonów! Im więcej dowodów zakupu, tym większa szansa na wygraną. Uczestnik loterii może od razu sprawdzić, czy nie został szczęśliwym posiadaczem jednej z 200 nagród dodatkowych.

W puli znajduje się 100 selfie sticków oraz 100 podwójnych zaproszeń do kina Helios w piotrkowskim Focus Mall. Jeśli po usunięciu farby z kuponu pojawi się informacja o nagrodzie, można odebrać ją od razu.

 

By grać o nagrody główne, należy prawidłowo wypełnić kupon i wrzucić go do urny. Warto zapisać w kalendarzu datę – sobotę, 30 września, godz. 17.00, ponieważ to właśnie wtedy odbędzie się losowanie renault captur oraz 3 deskorolek elektrycznych. Warunkiem ich otrzymania jest obecność w galerii podczas losowania, a także okazanie dowodu tożsamości oraz zarejestrowanego dowodu zakupu (paragonu lub faktury). Galeria Focus Mall przypomina klientom, że w dniu losowania wydawanie kuponów odbywać się będzie tylko do godz. 16.30, a urna zostanie zamknięta o godz. 16.45.

 

Szczegółowy regulamin loterii dostępny jest w biurze administracji galerii Focus Mall Piotrków Trybunalski oraz w Punkcie Obsługi Loterii na parterze galerii.


Zainteresował temat?

3

4


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat