Wybrano dyrektorów dwóch powiatowych szkół

Tydzień Trybunalski Czwartek, 15 sierpnia 20132 3980
Zarząd Powiatu Piotrkowskiego zatwierdził na stanowisku dyrektora szkoły wybranych w trybie konkursowym dwóch szefów placówek oświatowych prowadzonych przez samorząd powiatowy.

Dyrektora Zespołu Szkół Rolniczego Centrum Kształcenia Ustawicznego w Wolborzu Grzegorza Kuszewskiego zastąpi Sławomir Przybył, którego wybrano spośród 7 kandydatów. Swoje rządy rozpocznie od nowego roku szkolnego. Do tego czasu jest zatrudniony na stanowisku wicedyrektora do spraw dydaktycznych Centrum Kształcenia Praktycznego w Piotrkowie Trybunalskim.

Pan Sławomir ma 54 lat i jest absolwentem Akademii Świętokrzyskiej w Kielcach. Bez zmian natomiast w Zespole Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Bujnach. Do konkursu przystąpiło 4 kandydatów, ale w opinii Komisji Konkursowej najlepszą koncepcję zarządzania placówką przedstawił dotychczasowy dyrektor Sławomir Piętakiewicz, który pełni tę funkcję od 2008 roku. Ukończył on Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie. Jest nauczycielem wychowania fizycznego z 21-letnim stażem pracy.


Zainteresował temat?

5

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

wolor ~wolor (Gość)24.09.2013 00:49

taa, zwłaszcza w wolborzu, następny polsilver z politycznej ustawki dyrektorem szkoły, nota bene wybrany w atmosferze małego skandalu

00


ali ~ali (Gość)15.08.2013 15:00

bardzo dobra zmiana dyrektora.

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat