Wybory do Rady Osiedla Szczekanica. Drugie podejście

ePiotrkow Poniedziałek, 14 maja 20183 2741
W środa, 23 maja o godz. 17.00 w siedzibie Dziennego Domu Pomocy Społecznej w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Wojska Polskiego 127 odbędą się wybory do Rady Osiedla Szczekanica kadencji 2015-2018.

Wybory zostaną zorganizowane po raz drugi. W poprzednim terminie (23 kwietnia) głosowanie nie odbyło się z powodu zbyt niskiej frekwencji. Mieszkańcy proszeni są o zabranie ze sobą dokumentu potwierdzającego ich tożsamość i zamieszkanie na terenie działania RO Szczekanica.

 

Teren działania RO Szczekanica:

- od południa: ul. Polna (północna strona) od Al. Armii Krajowej, ul. Twardosławicka (północna strona) do granic miasta;

- od północy: ul. Trybunalska od ul. Łódzkiej, granice miasta;

- od wschodu: Al. Armii Krajowej (zachodnia strona) od Polnej do ul. Wojska Polskiego, ul. Wojska Polskiego (południowa strona) od Al. Armii Krajowej do ul. Sadowej, ul. Sadowa (zachodnia strona), ul. Łódzka (zachodnia strona) do ul. Trybunalskiej;

- od zachodu: granice miasta.


Zainteresował temat?

0

2


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)14.05.2018 12:50

Przynajmniej dla bezpieczeństwa musi być

20


gość ~gość (Gość)14.05.2018 11:17

Zainteresowanie mieszkańców świadczy o potrzebie powołania rady. Dla parady...

71


Dino ~Dino (Gość)14.05.2018 10:35

Musi powstać Rada Osiedla Szczekanica żeby powstało przejście dla pieszych przy Dino w jednym z najniebezpieczniejszym miejsc w mieście.

33


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat