ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Wybór kredytu na zakup mieszkania

Poniedziałek, 25 listopada 2019 3249
Oferta kredytów hipotecznych jest mocno rozbudowana, co utrudnia czasami samodzielne wybranie dobrego kredytu. Jednocześnie nie każdy chce korzystać z usług doradców finansowych, gdyż niejednokrotnie zależy im wyłącznie na tym, aby polecić klientowi droższy kredyt, bo wówczas będą mogli liczyć na wyższą prowizję.

Skutecznym rozwiązaniem tego problemu, dzięki któremu każda osoba może samodzielnie porównać wszystkie aktualne oferty, jest ranking kredytów hipotecznych.

Czy kupno mieszkania to dobry pomysł?

Na początek warto zastanowić się nad tym, dlaczego inwestowanie w nieruchomości to dobra decyzja. Przede wszystkim kupno mieszkania da ci poczucie bezpieczeństwa, czego nie da się przeliczyć na pieniądze. Dla wielu osób istotne jest również to, że mieszkania z każdym rokiem zyskują na wartości. Tym samym istnieje duże prawdopodobieństwo, że po spłaceniu całego kredytu hipotecznego otrzymasz za swoje mieszkanie dużo więcej pieniędzy, niż początkowo za nie zapłaciłeś. Ponieważ niewiele osób może sobie pozwolić na wydanie kilkuset tysięcy złotych na zakup nieruchomości, kredyt jest dla większości klientów jedyną szansą na sfinansowanie takiego zakupu.

Dlaczego warto skorzystać z rankingu kredytów?

Jeszcze kilka lat temu w celu otrzymania dobrej oferty kredytu hipotecznego konieczne było odwiedzanie różnych banków i podawanie danych (między innymi wysokości kredytu, wartości nieruchomości), po czym pracownik banku przygotowywał wstępną ofertę. Wiązało się to z koniecznością poświęcenia nawet kilku dni na zdobycie informacji, które później należało jeszcze przeanalizować. Obecnie natomiast sprawę ułatwia ranking kredytów hipotecznych na domkredytowy.pl, gdzie wszystko możesz sprawdzić bez wychodzenia z domu. Wystarczy tylko, że odwiedzisz wspomnianą stronę i w zakładce kredyt hipoteczny określisz kwotę i okres spłaty. Dzięki temu wyszukiwarka wyświetli ci najlepszy tani kredyt na mieszkanie zgodny z twoimi oczekiwaniami. To jednak nie koniec udogodnień, z jakich mogą skorzystać internauci. Przy każdym kredycie znajdującym się w rankingu znajdziesz najistotniejsze informacje na temat pożyczki (a więc oprocentowanie, wysokość prowizji, kwotę do zapłaty oraz RRSO) oraz link do formularza, dzięki któremu uzyskasz bardziej szczegółowe parametry oferty. Strona zawierająca ranking kredytów dostępna jest całkowicie za darmo, a korzystając z tych propozycji, możesz sporo zaoszczędzić przy zakupie domu lub mieszkania.

 


Zainteresował temat?

0

0


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat