Wybierzmy najpopularniejszego sportowca i trenera ziemi piotrkowskiej

Strefa FMRegion Środa, 03 lutego 20212 1475
Rusza kolejna edycja Plebiscytu na Najlepszego Sportowca i Trenera Ziemi Piotrkowskiej. Do 12 lutego możemy drogą mailową zgłaszać kandydatów do tytułu. Samo głosowanie odbędzie się na Facebooku i rozpocznie się 15 lutego. Fundatorem nagrody w kategorii "Nadzieja" jest radio Strefa FM. Organizatorem wydarzenia jest powiat piotrkowski, a nasz portal objął je patronatem medialnym.

Kandydatury do tytułu należy zgłaszać do 12 lutego drogą mailową na adres g.sipa@powiat-piotrkowski.pl. Formularz dostępny jest na stronie Starostwa Powiatowego, a od 15 lutego wydarzenie przeniesie się na profil facebookowy powiatu. 

 

-Zapraszamy do śledzenia fanpage na Facebooku Powiatu Piotrkowskiego, gdzie publikowane będą sylwetki nominowanych sportowców i trenerów - zachęca Starosta Powiatu Piotrkowskiego Piotr Wojtysiak.  

Jedynym wymogiem, aby zagłosować w tegorocznym plebiscycie jest posiadanie konta na portalu Facebook. Plebiscyt potrwa do 22 lutego, a oficjalne wyniki zostaną ogłoszone do 22 lutego. 

Na sportowców oraz głosujących czekają atrakcyjne nagrody i upominki. 

 


Zainteresował temat?

0

1


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Bezdomny ~Bezdomny (Gość)03.02.2021 12:58

Iga Świątek ma mój głos!
Do tego podpisała umowę sponsorską z PZU !!!
Brawo IGA !!!

02


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat