ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Wybierz się na zakupy do Focus Mall i wygraj stylowego Fiata 500!

Poniedziałek, 05 sierpnia 2019 1788
Jak się bawić, to na całego! Kultowy Fiat 500, zaproszenia na iście włoski przysmak do Solo Pizza, bony zakupowe o wartości 1000 złotych oraz 300 kart o wartości 30 zł na dalsze zakupy - to wszystko można wygrać w loterii „Grande Promocja”, organizowanej w Focus Mall. „La dolce vita” mawiają Włosi, kiedy chcą podkreślić przyjemne chwile. Warto, zatem odwiedzić galerię i poczuć się wyjątkowo uczestnicząc
w loterii. Finał akcji i losowanie nagrody głównej odbędzie się w sobotę, 31 sierpnia 2019 roku.

 

Nikt nie czerpie więcej radości z życia niż Włosi. Począwszy od pysznej kawy, przez śródziemnomorską kuchnię, po zakupowe szaleństwo. Nie trzeba wyjeżdżać do Włoch, by na własnej skórze odczuć namiastkę tego słynącego z beztroski kraju. Wystarczy odwiedzić galerię Focus Mall i wziąć udział
w sierpniowej loterii, „Grande Promocja”. Motywem przewodnim akcji są Włochy i właśnie ten kraj stał się inspiracją dla nagród - Fiata 500, czy voucherów do Solo Pizza. Jak grać, żeby wygrać? Wystarczy wybrać się na zakupy do Focus Mall.

 

Zakupy we włoskim stylu
Włosi robią zakupy niemal codziennie. Znani są również z tego, że smakują życie i nie mają w zwyczaju się spieszyć. Warto wziąć z nich przykład i wybrać się na wakacyjne zakupy do Focus Mall, gdzie bez pośpiechu każdy, niezależnie od wieku i płci znajdzie coś dla siebie na sklepowych półkach. Warto nadmienić, że aktualnie w salonach i butikach na terenie centrum trwają wyprzedaże. To wyjątkowa okazja, którą trzeba wykorzystać, bo oprócz atrakcyjnej cenowo odzieży czy dodatków, bywalcy Focus Mall mają niecodzienną okazję zdobyć auto lub inne nagrody.

 

Gra o samochód

Kultowy Fiat 500 to jedno z najbardziej rozpoznawalnych, miejskich aut. Mieszkańcy Piotrkowa i regionu, którzy robią zakupy w salonach i butikach na terenie Focus Mall, mają możliwość stać się właścicielem tego stylowego samochodu. By zostać uczestnikiem loterii wystarczy w dniach od 1 do 31 sierpnia 2019 roku, zrobić zakupy za minimum 50 zł w dowolnym sklepie czy punkcie usługowym na terenie galerii.
Co ważne, minimalna wymagana kwota musi znajdować się na jednym dowodzie zakupu. Następnie należy udać się z paragonem do Punktu Obsługi Loterii, znajdującego się w pobliżu sklepu H&M.
Na stanowisku loteryjnym hostessa wyda kupon zdrapkowy. Im więcej dowodów zakupu, tym większa szansa na wygraną. Uczestnik może od razu sprawdzić pod zdrapką, czy nie został szczęśliwym właścicielem jednej z 400 nagród dodatkowych. W puli znajduje się 300 kart przedpłaconych na zakupy o wartości 30 zł, do zrealizowania w salonach na terenie Focus Mall oraz 100 zaproszeń do Solo Pizza.


By grać o nagrodę główną, należy prawidłowo wypełnić kupon i wrzucić go do urny. Warto zapisać
w kalendarzu datę 31 sierpnia 2019 roku, ponieważ właśnie tego dnia, o godz. 18.00. odbędzie się finał „Grande Promocji”. Warunkiem otrzymania nagród jest obecność w galerii podczas losowania, a także okazanie dowodu tożsamości oraz oryginału zarejestrowanego dowodu zakupu (paragonu lub faktury). Galeria Focus Mall przypomina Klientom, że w dniu losowania wydawanie kuponów odbywać się będzie do godz. 17.30., a urna zostanie zamknięta o godz. 17.45. Szczegółowy regulamin zabawy dostępny jest w biurze Administracji galerii oraz w Punkcie Obsługi Loterii, z wyłączeniem 4, 11, 15 i 18 sierpnia, czyli w święto i niedziele wolne od handlu.


Zainteresował temat?

2

0


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat