Wybierasz się do Rio? Przeczytaj

Strefa FM Czwartek, 28 lipca 20160 1709
Ci z was, którzy wybierają się do Rio de Janeiro, aby kibicować Polakom podczas XXXI Letnich Igrzysk Olimpijskich, powinni zapoznać się z Poradnikiem Kibica Rio 2016, zamieszczonym na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Zamieszczone w nim informacje i wskazówki będą przydatne podczas pobytu w Rio de Janeiro i ułatwią wam uzyskanie niezbędnej pomocy. Jak informuje MSZ, w razie utraty dokumentu podróży, aresztowania, czy też wypadku losowego, będzie można skontaktować się także z polskim konsulem dyżurującym w Rio de Janeiro, w Punkcie Konsularnym usytuowanym przy Polonijnym Centrum Olimpijskim. Poradnik dostępny jest również w aplikacji iPolak na urządzenia mobilne.

Ponadto pracownicy ministerstwa sugerują zarejestrowanie podróży do Brazylii w internetowym serwisie MSZ "Odyseusz", dzięki czemu w przypadku wystąpienia sytuacji nadzwyczajnych konsul będzie mógł podjąć z wami  kontakt i okazać niezbędną pomoc.

Szczegóły na stronie internetowej www.msz.gov.pl, zachęcamy też do słuchania okolicznościowej audycji Igrzyska w Pigułce, emitowanej na antenie radia Strefa FM, od poniedziałku do piątku ok. 12.45.Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat