Wszystkie zawodniczki Piotrcovii zdrowe!

MKS Piotrcovia Poniedziałek, 05 października 20204 1319
Wszystkie zawodniczki Piotrcovii przeszły badania na obecność wirusa SARS-CoV-2 w prywatnym laboratorium i wyniki okazały się negatywne. Zostały przesłane do sanepidu, który zadecydował o zakończeniu kwarantanny, w której szczypiornistki zostały poddane od 1 października. Od poniedziałku wznowiły treningi i przygotowują się do weekendowego meczu.
fot. MKS Piotrcovia

Przypomnijmy, że zawodniczki Piotrcovii zostały poddane kwarantannie po potwierdzeniu obecności koronawirusa u zawodniczki JKS-u Jarosław przebywającej - ostatniego rywala naszej drużyny na zgrupowaniu narodowej kadry B, które zostało z tego powodu przerwane. Powołanie na konsultacje reprezentacji otrzymało także 5 zawodniczek Piotrcovii. 

 

Najbliższy mecz piotrkowianki zagrają w niedzielę (11 października)  o godzinie 13:00. W hali Relax podejmą drużynę KPR-u Gminy Kobierzyce. 


Zainteresował temat?

4

0


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość_gość ~gość_gość (Gość)07.10.2020 22:05

Czy na pewno wszystkie miały testy?

00


karwaTwa ~karwaTwa (Gość)06.10.2020 06:09

czyli prywatnie tesny wychodze negatywnie a na kase chorych pozytywnie

33


Kibic_PT ~Kibic_PT (Gość)05.10.2020 13:02

Świetna informacja ;) Oby zwycięstwo w weekend :) Powodzenia Dziewczyny!

50


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat