Wszystkich Świętych. Zmiany w organizacji ruchu

Strefa FM Poniedziałek, 30 października 201722 8307
Tymczasowa organizacja ruchu jak co roku będzie obowiązywać w okolicach cmentarzy w Piotrkowie i powiecie.
fot. archiwum ePiotrkow.pl

W Piotrkowie tymczasowa organizacja ruchu będzie obowiązywać do czwartku (2.11) włącznie. Dla ruchu samochodowego zamknięte zostaną ulice: Cmentarna oraz Partyzantów na odcinku od ul. Lelewela do ul. Spacerowej. Ulicami jednokierunkowymi będą: Spacerowa na odcinku od ul. Partyzantów do ul. Rolniczej, Lelewela od ul. Partyzantów do ul. Białej. Obowiązywać będzie także zakaz zatrzymywania się po południowej stronie ulicy Rolniczej. Ponadto na ul. Spacerowej od ul. Jerozolimskiej do ul. Partyzantów będzie obowiązywał bezwzględny zakaz parkowania.

 

Utrudnień możecie spodziewać się także w okolicach cmentarzy w powiecie piotrkowskim.


W Sulejowie tylko 1 listopada dojazd do grobów będzie odbywał się ul. Cmentarną, a wyjazd w jednym kierunku ulicami Południową, Polną, następnie do ul. Szkolnej, Milejowskiej i Placu Straży.

 

W Rozprzy również tylko 1 listopada, wjazd od DK nr 91, następnie w kierunku Nowej Wsi do cmentarza. Ruch jednokierunkowy obowiązuje na odcinku od początku drogi w stronę Nowej Wsi do skrzyżowania z drogą gruntową.

 

W Milejowie dojazd od DK nr 91, następnie wjazd w stronę Milejowa, przejazd do miejscowości Janówka i powrót na DK 91.


Zainteresował temat?

2

1


Komentarze (22)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Witek ~Witek (Gość)30.10.2017 16:19

Zamknąć cmentarze zw względu na bezpieczeństwo i po problemie

57


bobokoko ~bobokoko (Gość)30.10.2017 14:30

Czy niektórzy nie potrafią czytać przecież jest napisane - Ponadto na ul. Spacerowej od ul. Jerozolimskiej do ul. Partyzantów będzie obowiązywał bezwzględny zakaz parkowania.
Adres: https://www.epiotrkow.pl/news/Wszystkich-Swietych.-Zmiany-w-organizacji-ruchu,30218#
więc po co takie pytania

06


hue ~hue (Gość)30.10.2017 13:15

A co z komunikacją miejską? Jak będą kursować EMZETKI? Nie chcę brać auta, wolę emzetką, tylko czy kursują jak w święta czy nie? Czy też zmieniona będzie organizacja emzetek?

52


gość ~gość (Gość)30.10.2017 10:52

A czy na Spacerowej bedzie obowiazywal zakaz postoju czy nie? Jesli tak to kiepsko bo nie bedzie gdzie stanąc.

65


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat