Wszystkich Świętych. Zmiany w organizacji ruchu

Strefa FM Poniedziałek, 30 października 201722 8458
Tymczasowa organizacja ruchu jak co roku będzie obowiązywać w okolicach cmentarzy w Piotrkowie i powiecie.
fot. archiwum ePiotrkow.pl

W Piotrkowie tymczasowa organizacja ruchu będzie obowiązywać do czwartku (2.11) włącznie. Dla ruchu samochodowego zamknięte zostaną ulice: Cmentarna oraz Partyzantów na odcinku od ul. Lelewela do ul. Spacerowej. Ulicami jednokierunkowymi będą: Spacerowa na odcinku od ul. Partyzantów do ul. Rolniczej, Lelewela od ul. Partyzantów do ul. Białej. Obowiązywać będzie także zakaz zatrzymywania się po południowej stronie ulicy Rolniczej. Ponadto na ul. Spacerowej od ul. Jerozolimskiej do ul. Partyzantów będzie obowiązywał bezwzględny zakaz parkowania.

 

Utrudnień możecie spodziewać się także w okolicach cmentarzy w powiecie piotrkowskim.


W Sulejowie tylko 1 listopada dojazd do grobów będzie odbywał się ul. Cmentarną, a wyjazd w jednym kierunku ulicami Południową, Polną, następnie do ul. Szkolnej, Milejowskiej i Placu Straży.

 

W Rozprzy również tylko 1 listopada, wjazd od DK nr 91, następnie w kierunku Nowej Wsi do cmentarza. Ruch jednokierunkowy obowiązuje na odcinku od początku drogi w stronę Nowej Wsi do skrzyżowania z drogą gruntową.

 

W Milejowie dojazd od DK nr 91, następnie wjazd w stronę Milejowa, przejazd do miejscowości Janówka i powrót na DK 91.


Zainteresował temat?

2

1


Komentarze (22)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

anna2 ~anna2 (Gość)31.10.2018 09:25

a co mają powiedzieć osoby które mieszkają w okolicy cmentarza i nie mogą wydostać się do pracy i dojechać do domu z pracy.

10


gość ~gość (Gość)31.10.2017 09:00

Może piotrkowskie lotnisko mogło by obsługiwać Wszystkich Świętych. Spadochrony te sprawy i liny do wciagania. Bezpośrednio pod sam grób.

73


gość 1 ~gość 1 (Gość)03.11.2017 22:19

Dlaczego Policja nie wpuszczała na parking od Wojska Polskiego przed Strawą - był cały pusty? Pewnie , żeby ludziom nie było zbyt wygodnie. To niech się cieszą , bo "obowiązek" spełnili celująco - w końcu od tego są.

03


gość ~gość (Gość)01.11.2017 06:03

Parkingi na polach są. Po 5 zeta za wjazd. Wzdluz Spacerowej przy cmentarzu pelno samochodów po lewej stronie (czyli w sumie stojących na zakazie) ale czarni sie nie czepiaja. Zobaczymy jak dzisiaj.

50


gość2 ~gość2 (Gość)31.10.2017 12:39

Witam. Czy ktoś wie czy będą też te parkingi na polach? :)

50


gość ~gość (Gość)31.10.2017 07:02

Uważam, że każdy powinien mieć zapewniony dojazd pod sam grób. W dwudziestym pierwszym wieku to skandal żeby chodzić piechotą. Może chociaż transport zastępczy typu riksza by się przydał. Ludzie wtedy byliby mniej znerwicowani i żyło by się lepiej :-)

92


gość ~gość (Gość)30.10.2017 23:12

Większość wygodnickich ma pojęcie na temat jazdy samochodem, tyle co 4 latek na temat świata. Nikt nie bierze pod uwagę że musi być zachowana droga pozarowa stają jak na wsi, bo myślą że wszystkie służby ratownicze posiadają helikoptery i dźwigi. Podejrzewam ze kilkoro z was widziało jak karetka ma problem z dotarciem na miejsce do osoby która np zemdlala, bo jakiś gamon zaparkowal wyłączając myślenie. Ważne że ma blisko. Pożar to jest co rok bo jedni wrzucają pewnie pałace się znicze do śmietnika a inni tarasuja drogę. A Straż ma pewnie wodę nosić we wiadrach. Dla mnie to za takie blokowanie to powinni zabierać prawko i jeszcze auto.

81


gość ~gość (Gość)30.10.2017 23:01

Rozumiem, że ktoś podwozia babcie dziadka starszą osobę niepełnosprawną. Ale przecież autem można odjechac i zaparkować dalej nie trzeba w samej bramie. Może i wygodnie by było jakby mieć miejsce parkingowe przy każdym grobie.ludzie nie róbmy z siebie świętych krów wiem że land w tym dniu jest ważny bo wychodzą wiejskie korzenie każdemu i musi się furmana pochwalić nowym paktem itp, Ale można zaparkować na Wojska Polskiego nawet Słowackiego i przejscc się troszkę.

80


Obserwator ~Obserwator (Gość)30.10.2017 21:57

W dzisiejszych godzinach popołudniowych ulicą Lelewela ,która jest już jest jednokierunkowa jechał sobie facet pod prąd na numerach ETM na przeciwko samochód SM i co i nic - tak reagują służby miejskie. Dalej pod cmentarzem patrol Policji - jednych wpuszczają pod bramę cmentarną ,innych nie .Żaden wpuszczony nie miał karty inwalidy(osoby niepełnosprawnej) - wszyscy co wysiadali z tych samochodów to same zdrowe byki.Jeden to już dzisiaj nawet wjechał na cmentarz samochodem pod sam grób - to już jest skandal.Widać prawo jest dla swoich , a nie dla zwykłego obywatela.Warto to przemyśleć za co Ci ludzie biorą co miesiąc pieniądze jak tak pracują .

90


gość ~gość (Gość)30.10.2017 19:31

Ludzie opamietajcje się policja działa dla waszego dobra o co wam chodzi a kurde Pięta palce po co wam samochód chyba że ktoś musi wam nigdy nie dogoda zacofany naród

65


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat