Wszyscy wesprzyjmy Gimnazjum nr 5!

ePiotrkow Sobota, 14 marca 201554 11377
Jeśli wesprzemy Gimnazjum nr 5, w piotrkowskiej szkole wystąpi gwiazda młodego pokolenia – Dawid Kwiatkowski.
fot. archiwum ePiotrkow

Telewizja TVN oraz Dawid Kwiatkowski zaprosili uczniów szkół w Polsce do wzięcia udziału w konkursie.

- Nasza szkoła tj. Gimnazjum nr 5 w Piotrkowie Trybunalskim startuje w konkursie TVN-u i Dawida Kwiatkowskiego o najlepszy teledysk – napisał do redakcji epiotrkow.pl uczeń G5. - Teledysk Katarzyny Trojanowskiej ma w tej chwili największą ilość głosów. Potrzebujemy ich więcej. Nagrodą jest koncert młodego piosenkarza w naszej szkole i 20 tys. zł na zakup sprzętu do Gimnazjum. Potrzebne są nam głosy. Chcemy, aby nasza szkoła była znana nie tylko w województwie, ale i w całym kraju. Zagłosuj na teledysk Katarzyny Trojanowskiej-Nienałtowskiej i pomóż nam wygrać koncert Dawida Kwiatkowskiego w naszej szkole! To dla nas bardzo ważne, prosimy o pomoc!

Spośród 300 nadesłanych teledysków, jury wybrało 10, a wśród nich jest ten nagrany przez piotrkowskich gimnazjalistów.

Szczegóły na: szkola.tvn.pl.

 


Zainteresował temat?

29

12


Komentarze (54)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

kaki ~kaki (Gość)14.03.2015 13:00

ludzie nie negujcie tylko głosujcie

122


a... a...ranga14.03.2015 10:10

Może w końcu w szkołach zaczęliby uczyć, a nie ciągle jakieś wyjazdy, konkursy, przedstawienia, projekty, a młodzież coraz głupsza. Wychowanie bezstresowe też przynosi efekty - widać jak się przechodzi koło szkół. A i kto to ten Dawid Kwiatkowski? Wygooglowałam sobie - no cóż jakiś chłystek, starający się być wyluzowany i cool. O muzyce nawet nie wspomnę. Nasza młodzież ma straszny gust.

2813


malinka :D ~malinka :D (Gość)14.03.2015 12:08

To co się teraz dzieję to ja nie wiem. Sama mam 17 lat i nie rozumiem gimbusów, którzy podniecają się Kwiatkowskim. Zamiast fanom w głowach wiedzą zawrócić to on wyjdzie popajacuje i sie cieszy. :D Nie polecam tego gimn :D

67


doba ~doba (Gość)14.03.2015 12:07

najgorsze gimnazjum w Piotrkowie!

510


Xxxxxxxx ~Xxxxxxxx (Gość)14.03.2015 10:23

Szkoła to miejsce stworzone do nauki i rozwoju młodych ludzi,ale jak to zwykle bywa kasa się liczy

124


Patryk ~Patryk (Gość)14.03.2015 09:54

Zapraszam tutaj: http://szkola.tvn.pl/krecimy-teledysk/uczestnicy

22


mieciuu ~mieciuu (Gość)14.03.2015 09:46

link do głosowania na gimnazjum nr 5 w Piotrkowie Trybunalskim : http://szkola.tvn.pl/krecimy-teledysk/uczestnicy/teledysk-katarzyny-trojanowskiej-nienaltowskiej,2951.html?rankId=197&sort=najpopularniejsze

73


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat