Wszyscy wesprzyjmy Gimnazjum nr 5!

ePiotrkow Sobota, 14 marca 201554 11378
Jeśli wesprzemy Gimnazjum nr 5, w piotrkowskiej szkole wystąpi gwiazda młodego pokolenia – Dawid Kwiatkowski.
fot. archiwum ePiotrkow

Telewizja TVN oraz Dawid Kwiatkowski zaprosili uczniów szkół w Polsce do wzięcia udziału w konkursie.

- Nasza szkoła tj. Gimnazjum nr 5 w Piotrkowie Trybunalskim startuje w konkursie TVN-u i Dawida Kwiatkowskiego o najlepszy teledysk – napisał do redakcji epiotrkow.pl uczeń G5. - Teledysk Katarzyny Trojanowskiej ma w tej chwili największą ilość głosów. Potrzebujemy ich więcej. Nagrodą jest koncert młodego piosenkarza w naszej szkole i 20 tys. zł na zakup sprzętu do Gimnazjum. Potrzebne są nam głosy. Chcemy, aby nasza szkoła była znana nie tylko w województwie, ale i w całym kraju. Zagłosuj na teledysk Katarzyny Trojanowskiej-Nienałtowskiej i pomóż nam wygrać koncert Dawida Kwiatkowskiego w naszej szkole! To dla nas bardzo ważne, prosimy o pomoc!

Spośród 300 nadesłanych teledysków, jury wybrało 10, a wśród nich jest ten nagrany przez piotrkowskich gimnazjalistów.

Szczegóły na: szkola.tvn.pl.

 


Zainteresował temat?

29

12


Komentarze (54)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zanzi ~Zanzi (Gość)15.03.2015 09:24

Obejrzałam "teledysk". Można na niego oddać głos tylko dlatego, żeby poprzeć "swoich", z Piotrkowa. Bo innych walorów tam nie odnajduję.

170


Marcin Marcinranga14.03.2015 11:32

kto to ten Kwiatkowski?

134


wstyd-mi-za-piotrków ~wstyd-mi-za-piotrków (Gość)15.03.2015 01:57

Piotrkowianie, takie zachowanie to jest po prostu żenada! Waszą małomiasteczkowość na każdym kroku da się odczuć:( Zamiast wspierać swoich ziomali, wolicie hejtować?

105


uczeń ~uczeń (Gość)14.03.2015 18:53

Super teledysk! WOW. Szacun. Szkoda, że u nas w szkole nikt na to nie wpadł :P

65


Zaścianek ~Zaścianek (Gość)14.03.2015 18:44

Ludzie, nie hejtujcie, tylko głosujcie! Wybór Piotrków czy Konin? Nie macie nic do stracenia. Schowajcie zaściankową zazdrość w d....

94


Mądrala 1 ~Mądrala 1 (Gość)14.03.2015 11:38

Niech ta Pani weźmie się do nauczania za co jej płacą, bo "nauczycielką" jest słabą i ciągle jej nie ma, a do tego jeszcze "Comenius"

813


Pietrek Pietrekranga14.03.2015 16:36

Tez mi gwiazda. Ciekawe komu dal albo pociagnal aby zostac "gwiazda"

16


miiikkkiii ~miiikkkiii (Gość)14.03.2015 13:59

tak ciężko sprawić młodzieży przyjemność i oddać na nich głos? po co te negatywne komentarze chyba lepiej że swój wolny czas poświęcili na nagranie teledysku niż na picie piwa i palenie papierosów na ławkach pod blokiem. Czy mieszkańcy Piotrkowa nie mogą okazać trochę wsparcia innym tylko ciągle muszą narzekać?

193


sialalala ~sialalala (Gość)14.03.2015 13:50

Chodziłam do tego gimnazjum kilka lat temu. Wtedy była tylko nauka, nauka i jeszcze raz nauka. Oczywiście każdy wtedy narzekał " ile to można się uczyć " ale teraz z ogromną wdzięcznością podziękuje tym nauczycielom, którzy mnie ganiali do książek, bo przynajmniej mam trochę oleju w głowie :) Jeżeli chodzi o ten konkurs, to nie wyobrażam sobie, żeby jakiś Kwiatkowski przyjechał do nas i miał tu swój koncert, ale to tylko i wyłącznie moje zdanie. Resztę zostawię bez komentarza :)

56


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat