Wszyscy wesprzyjmy Gimnazjum nr 5!

ePiotrkow Sobota, 14 marca 201554 11567
Jeśli wesprzemy Gimnazjum nr 5, w piotrkowskiej szkole wystąpi gwiazda młodego pokolenia – Dawid Kwiatkowski.
fot. archiwum ePiotrkow

Telewizja TVN oraz Dawid Kwiatkowski zaprosili uczniów szkół w Polsce do wzięcia udziału w konkursie.

- Nasza szkoła tj. Gimnazjum nr 5 w Piotrkowie Trybunalskim startuje w konkursie TVN-u i Dawida Kwiatkowskiego o najlepszy teledysk – napisał do redakcji epiotrkow.pl uczeń G5. - Teledysk Katarzyny Trojanowskiej ma w tej chwili największą ilość głosów. Potrzebujemy ich więcej. Nagrodą jest koncert młodego piosenkarza w naszej szkole i 20 tys. zł na zakup sprzętu do Gimnazjum. Potrzebne są nam głosy. Chcemy, aby nasza szkoła była znana nie tylko w województwie, ale i w całym kraju. Zagłosuj na teledysk Katarzyny Trojanowskiej-Nienałtowskiej i pomóż nam wygrać koncert Dawida Kwiatkowskiego w naszej szkole! To dla nas bardzo ważne, prosimy o pomoc!

Spośród 300 nadesłanych teledysków, jury wybrało 10, a wśród nich jest ten nagrany przez piotrkowskich gimnazjalistów.

Szczegóły na: szkola.tvn.pl.

 


Zainteresował temat?

29

12


Komentarze (54)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Al Bundy ~Al Bundy (Gość)15.03.2015 14:59

Nie wiem, kto to Dawid Kwiatkowski, nie znam ani jednej piosenki z jego zapewne bardzo bogatej dyskografii. Czuję się młodo, ale chyba czas pogodzić się z myślą, że jestem dinozaurem. Nie wiem, kto to Dawid Kwiatkowski...
***
"Potrzebne są nam głosy. Chcemy, aby nasza szkoła była znana nie tylko w województwie, ale i w całym kraju."
Renomę szkole przynoszą znani absolwenci.
Szkoła znana z tego, że wystąpił w niej Dawid Kwiatkowski - hmmm... a gdyby się tak jeszcze wysrał po koncercie w szkolnym kiblu to przyczyniłby szkole splendoru po wsze czasy...
Że-na-da!

510


jaki ~jaki (Gość)15.03.2015 21:49

kolejny pomysł pani KTN jak nie pracować tylko się promować

1010


smutny uczeń ~smutny uczeń (Gość)15.03.2015 20:26

5504 wejścia na ten art., a głosów niewiele przybyło. Ludzie co Wam szkodzi kliknąć?????? Nie pojmuje tego miasta

63


Bednarski ~Bednarski (Gość)16.03.2015 11:27

Ci s PUB-u SKYY niech pomogą

42


XXX ~XXX (Gość)14.03.2015 12:31

Nie wesprę, gdyż nie wspieram wielkich anonimowych w szkół, w których pojedyncze dziecko jest nikim.
Wspieram małe szkoły, gdzie uwaga koncentruje się na każdym uczniu.

1525


wspieracz ~wspieracz (Gość)14.03.2015 18:50

Tytuł "wszyscy wesprzyjmy" a nie wszyscy narzekajmy i okazujmy jakieś chore, polskie zachowania. Młodzież się napracowała. Poświęcili na pewno bardzo dużo czasu. Moim zdaniem powinni poczuć satysfakcję, poczuć smak zwycięstwa. Nic tak nie motywuje jak wsparcie ludzi z bliskiego otoczenia. Teraz wszystko w naszych - Piotrkowian - rękach. Doceńmy pracę młodzieży. Może uwierzą, że warto robić coś konstruktywnego w tym zapyziałym mieście/kraju.

113


Zanzi ~Zanzi (Gość)14.03.2015 16:48

Kasia Trojanowska, "kujonka" z III LO robi teledyski? Wow ;)

71


leżak ~leżak (Gość)15.03.2015 09:52

Jest ok. Po prostu tytuł odrzuca.

60


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat