Wszedł do biura PiS i powiedział, że się podpali

ePiotrkow Poniedziałek, 11 grudnia 2017126 23190
Samospaleniem groził starszy pan, który wszedł do biura Prawa i Sprawiedliwości na Starym Mieście w Piotrkowie. Mężczyzna mówił, że nie zgadza się ze zmianami politycznymi, jakie mają miejsce w kraju.
Protest przed biurem PiS w Piotrkowie, grudzień 2016

Do zdarzenia doszło w piątek (8 grudnia) około godziny 10. Po tym, jak mężczyzna oznajmił pracownikowi biura swój zamiar, wyszedł. Na miejsce wezwano policję. Jak poinformowała nas Ilona Sidorko z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie, policjanci poszukują starszego człowieka (około sześćdziesiątki), by powstrzymać go przed ewentualnym samobójstwem.

 

O komentarz w sprawie poprosiliśmy Zbigniewa Ziembę. - Jest to dla mnie zaskoczenie – powiedział nam szef powiatowych struktur Prawa i Sprawiedliwości. - Bo pracownik, który jest tam na co dzień nie przekazał mi takiej informacji. Traktuję to w kategoriach sensacji. Wczoraj mieliśmy ogólne spotkanie członków Prawa i Sprawiedliwości, nikt nawet nie wspomniał o tym w sposób nieoficjalny. Nic więc na ten temat nie wiem.


Zainteresował temat?

5

20


Komentarze (126)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

epiotrkow.pl ~epiotrkow.pl (Gość)11.12.2017 11:20

Drodzy użytkownicy portalu, przypominamy, że komentarze zawierające wulgaryzmy nie są publikowane.

109


sky ~sky (Gość)11.12.2017 18:42

Wszystkich, którzy nie są w stanie zrozumieć mojego tekstu, serdecznie pozdrawiam i życzę dużo zdrowia..........
Nie jestem zwolennikiem żadnej partii, kocham prawdę i wolność, nienawidzę obłudy, bo ona obraża moją inteligencję. Byłbym zachwycony, gdyby żarliwi katolicy nieco poluzowali ze swoją nienawiścią do bliźnich, bo w przyrodzie każda akcja budzi reakcję, a to w niedalekiej przyszłości może nas zniszczyć, ku uciesze" Wielkiego Brata."

64


janex79 ~janex79 (Gość)11.12.2017 13:51

Ludzie sie podzielili miedzy soba,ale nie na wyborcow,tylko na wyznawcow gangow partyjnych,zapominajac ze ktokolwiek by nie rzadzil to i tak bedziemy wydymani,bo jako zwykli ludzie pamietaja o nas raz na cztery lata.

174


gość ~gość (Gość)11.12.2017 14:44

Mądry zaciećwieżały przed piśmienny mój!
Za twoich włodarzy platwusów ,złamanego grosza jedna czy druga matka nie dostała więc stół buzie.

83


gość ~gość (Gość)11.12.2017 18:10

A to byl pewnie jakis komuch co mu emeryturke obnizyli totalna opozycja skladke niech zrobi dla takich gosci skoro maja kase na kod i oplacanie ludzi co sieja propagande

109


Prawdziwy Polak ~Prawdziwy Polak (Gość)11.12.2017 15:43

Oto język wyznawców religii smoleńskiej i zwolenników m. innymi Macierewicza przywódcy tu komentujących ,przekupionych wyborców pisu , a także policja która zwalcza inaczej myślących niż pis, ale zwolenników siejących nienawiść jakoś nie widzi - http://natemat.pl/225069,policja-zapowiadamy-dzialania-przeciw-prowokatorom-internauci-postanowili-pomoc-funkcjonariuszom

515


97-300 97-300ranga11.12.2017 15:26

W tym rejonie jest monitoring więc łatwo będzie można zidentyfikować psychicznie chorego .

178


sky ~sky (Gość)11.12.2017 13:56

Do wszystkich zacietrzewionych zwolenników i przeciwników kato-bolszewii....
Wyluzujcie, nie żyliście i nie żyjecie w państwie polskim, lecz w lennie polskim pod władaniem państwa o którym nie wolno wam mówić, choć wszyscy wiedzą o kogo chodzi. Władcy tego mocarstwa rzucają wam współczesnym niewolnikom, jakieś ochłapy n.p. w postaci 500+, jak ogryzione kości psom i śmieją się z was do rozpuku, kiedy rzucacie się na siebie i gryziecie się przy tym bezmyślnie.

1624


gość ~gość (Gość)11.12.2017 12:57

Pani Radziszewska mogłaby wyprowadzić się na zawsze z naszego Piotrkowa bo przynosi wstyd widziałem ją w markecie okular ciemny prawie wielkości głowy.
jak miała by sumienie to mogłaby zdjąć te okularki,i niech by poczuła sympatie piotrkowian jak ją uwielbiają.

3110


Alinkka ~Alinkka (Gość)11.12.2017 14:00

Nie zgadzam się z podwyżką czynszu w TBS

92