Wszedł do biura PiS i powiedział, że się podpali

ePiotrkow Poniedziałek, 11 grudnia 2017126 23766
Samospaleniem groził starszy pan, który wszedł do biura Prawa i Sprawiedliwości na Starym Mieście w Piotrkowie. Mężczyzna mówił, że nie zgadza się ze zmianami politycznymi, jakie mają miejsce w kraju.
Protest przed biurem PiS w Piotrkowie, grudzień 2016

Do zdarzenia doszło w piątek (8 grudnia) około godziny 10. Po tym, jak mężczyzna oznajmił pracownikowi biura swój zamiar, wyszedł. Na miejsce wezwano policję. Jak poinformowała nas Ilona Sidorko z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie, policjanci poszukują starszego człowieka (około sześćdziesiątki), by powstrzymać go przed ewentualnym samobójstwem.

 

O komentarz w sprawie poprosiliśmy Zbigniewa Ziembę. - Jest to dla mnie zaskoczenie – powiedział nam szef powiatowych struktur Prawa i Sprawiedliwości. - Bo pracownik, który jest tam na co dzień nie przekazał mi takiej informacji. Traktuję to w kategoriach sensacji. Wczoraj mieliśmy ogólne spotkanie członków Prawa i Sprawiedliwości, nikt nawet nie wspomniał o tym w sposób nieoficjalny. Nic więc na ten temat nie wiem.


Zainteresował temat?

5

20


Komentarze (126)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

FRED ~FRED (Gość)12.12.2017 06:52

szantażysta albo wariat. w obu przypadkach nie do zaakceptowania sytuacja. masz być taki bo się zabiję.

32


gość ~gość (Gość)12.12.2017 06:29

Chciał się spalic ze wstydu za PO

97


gość ~gość (Gość)12.12.2017 06:23

Kolejny chory psychicznie człowiek, którego głupotą ma się przejąć cały świat...

86


JTTM ~JTTM (Gość)11.12.2017 19:32

Nie zgadzam się ze składem nowego rządu. Idę se podpalić.

87


Pierre Dolevas ~Pierre Dolevas (Gość)11.12.2017 23:26

On powiedział, że się podpali, a oni się tym podjarali. Sensacja z byle czego.
Wolność polega między innymi na tym, że każdy może ze swoim ciałem zrobić co chce - nawet się podpalić. Swoją drogą dziadek dobrze wykombinował, by podpalić się dopiero na starość - z wiekiem spada ilość wody w organizmie, więc stary lepiej się pali niż młody.
Zanim ktoś mi zarzuci, że się nabijam z "poważnych" rzeczy, to niech raczy zauważyć, że delikwent chciał po prostu wywołać sensację - jego zachowanie to potwierdza. I mu się to świetnie udało, bo gość wszedł, coś bąknął i wyszedł - a sensacja jest!

Cytuję:
policjanci poszukują starszego człowieka (około sześćdziesiątki), by powstrzymać go przed ewentualnym samobójstwem


A po kiego grzyba go szukać? Czy policja nie wie, że aby kogoś faktycznie uchronić przed samobójstwem, to trzeba by go pilnować przez cały czas? Kto miałby to finansować? W piotrkowskiej komendzie jest zatrudnionych podobno około trzystu policjantów - więc co byście zrobili, gdyby nagle czterystu starych pryków poinformowało, że się podpali i rozeszło się? Dalibyście radę ich wszystkich znaleźć i "ochronić"? Ja wiem, że musicie realizować procedury, ale nie dajcie się wodzić za nos byle pieniaczom.

Cytuję:
Mężczyzna mówił, że nie zgadza się ze zmianami politycznymi, jakie mają miejsce w kraju.


Ja się nie zgadzam ze zmianami, jakie ciągle następują od 1989 roku. Bo po każdej zmianie jest źle i wolności coraz mniej. No ale co mogę poradzić, skoro WIĘKSZOŚĆ akurat tak wybiera w każdych kolejnych wyborach? Czy to moja wina, że wybieram inaczej, niż tzw. większość? Mam się podpalić z tego powodu? Przecież życie ma się tylko jedno - nawet gdy jest ono gówniane, to drugiego nie będzie. Więc informacje o prykach grożących samopodpaleniem spływają po mnie jak woda po - nomen omen - kaczce...

22


adamo ~adamo (Gość)11.12.2017 09:58

Niech żyje pissbolszewia.

1550


gość ~gość (Gość)11.12.2017 17:39

Mozgi to wam platfusy i te rude lisy z nowoczesnej wypraly jak gosciowi

1911


gość ~gość (Gość)11.12.2017 19:21

Na pewno były Ubek!!

206


gość ~gość (Gość)11.12.2017 20:14

Totalna opozycja nie ma nic ciekawego do zaoferowania wiec robi propagande jak ich boli ta porazka po wyborach

149


okok ~okok (Gość)11.12.2017 20:58

Nikt nic nie wie, ktoś chciał ale nie zrobił, szukamy żeby go uratować? ale kogo?
Czy ten ktoś istnieje ?

81


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat