Wstrzymanie planowanych przyjęć pacjentów na urologię

Strefa FM Wtorek, 06 października 202015 4407
W Samodzielnym Szpitalu Wojewódzkim im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie wstrzymano planowane przyjęcia pacjentów na Oddział Urologiczny. Są oni odsyłani do innych placówek medycznych w regionie.
fot. archiwum ePiotrkow.pl

We wtorek szpital otrzymał kolejne dodatnie wyniki badań, które dotyczyły pięciu osób z personelu medycznego oraz jednego pacjenta. Podjęta została decyzja o wstrzymaniu planowanych przyjęć pacjentów na Oddział Urologiczny. Zgodnie ze strategią Ministerstwa Zdrowia, pacjenci odsyłani są do innych szpitali. To trzeci oddział tej placówki, na którym wstrzymano przyjęcia ze względu na koronawirusa. - Staramy się działać profilaktycznie. To nie jest tak, że szpital jest sparaliżowany lub mocno ograniczony. W miarę możliwości reagujemy bardzo zdecydowanie na każdy z przypadków zakażenia koronawirusem, co wiąże się ze wstrzymaniem przyjęć - tłumaczy Bartłomiej Kaźmierczak, rzecznik prasowy Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. M. Kopernika w Piotrkowie.


Przypomnijmy, nadal zamknięty jest Oddział Wewnętrzny oraz Oddział Rehabilitacji Kardiologicznej.


Zainteresował temat?

4

2


Komentarze (15)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość 12 ~gość 12 (Gość)06.10.2020 16:42

Zamknąć ten szpital całkowicie do czasu wprowadzenia testów przed przyjęciem, a każdego pilnego traktować jak covidowca, pomóc i do czasu wyników testu trzymać w izolatce.

78


gość_gość ~gość_gość (Gość)07.10.2020 08:34

Dajcie jakieś kontrolę na zasyfialej Rakowskiej za co ci niby lekarze biorą kasę i to nie małą wystarczy podjechać i zobaczyć jakimi furami przyjeżdżają i ciągle im mało ,a jak wam mało to na puszki proszę iść to sobie dorobicie .Zero dbania o jakiegokolwiek pacjenta nigdzie nie przyjmują bo boją się covida , ale prywatnie to przyjmują nawet o drugiej w nocy i 250zl w kieszeni za dwie minuty roboty dziadostwo i nic więcej .Rakowski szpital to umieralnia a powiedzcie wy niby lekarze specjaliści że tak nie jest ,mam gdzieś wasze teleporady

32


gość_gość ~gość_gość (Gość)06.10.2020 16:33

Będziemy umierać jak w Chinach

66


gość_tu ~gość_tu (Gość)06.10.2020 17:34

Urynoterapia w domu.

34


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat