Wspomną poległych żołnierzy

Region Środa, 09 września 20201 850
Dyrektor Instytutu Pamięci Narodowej w Łodzi dr hab. Dariusz Rogut oraz burmistrz Wolborza Andrzej Jaros zapraszają na niedzielną Mszę Świętą w intencji żołnierzy poległych na Ziemi Wolborskiej.

Ładuję galerię...

W niedzielę (13 września) o 16:00 rozpocznie się Msza Święta w Kaplicy na Cmentarzu Parafialnym w Wolborzu w intencji żołnierzy poległych na Ziemi Wolborskiej. Po mszy, delegacje stowarzyszeń, szkół i instytucji przejdą na miejsce odnowionej kwatery wojennej na cmentarzu parafialnym, gdzie dokonane zostanie poświęcenie grobu żołnierzy.

 

Prace renowacyjne kwatery wojennej na cmentarzu w Wolborzu zostały sfinansowane przez Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Łodzi przy współpracy z Burmistrzem Wolborza Andrzejem Jarosem.

 

W programie uroczystości okolicznościowe wystąpienia dr hab. Dariusz Roguta dyrektora IPN w Łodzi, burmistrza Wolborza Andrzeja Jarosa oraz złożenie wieńców i kwiatów na wojennej kwaterze.

 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)09.09.2020 15:47

Brawo

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat