Wspólnie okradli pokój hotelowy i zabrali samochód

PolicjaBełchatów Wtorek, 18 czerwca 20197 4752
29-letnia bełchatowianka i jej 25-letni parter odpowiedzą za kradzież telewizora, odtwarzacza DVD, odkurzacza, pościeli i ręczników z pokoju hotelowego oraz samochód osobowy. Za to przestępstwo grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Jak informują bełchatowscy policjanci, zostali oni powiadomieni o kradzieży sprzętu z domku hotelowego przy ul. Pabianickiej. Zgłaszająca podała, że 8 czerwca 29-letnia bełchatowianka wynajęła od niej pokój. Cztery dni później właścicielka zorientowała się, że mieszkanie jest zamknięte od wewnątrz, a z pomieszczenia został skradziony telewizor, odtwarzacz DVD, odkurzacz oraz pościel i ręczniki. Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia i zaczęli poszukiwać sprawców.

 

13 czerwca do komendy policji wpłynęło kolejne zawiadomienie, tym razem dotyczące kradzieży peugeota 205. Pokrzywdzony auto zaparkował obok miejsca zamieszkania, pozostawiając w nim kluczyki i dowód rejestracyjny. Bełchatowscy policjanci połączyli te przestępstwa ustalając, że sprawcami obydwu kradzieży są 29-latka i jej 25-letni partner. Najpierw odnaleźli skradzionego peugeota. Auto stało zaparkowane na osiedlowym parkingu. Sprawcy zostali zatrzymani kiedy wsiadali do samochodu i chcieli odjechać. Przestępczy duet usłyszał już zarzuty. Policjanci odzyskali też skradziony sprzęt, a podejrzani przyznali się do kradzieży. 


Zainteresował temat?

2

1


Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

snoop drągi drong ~snoop drągi drong (Gość)18.06.2019 11:49

Piotrkowscy Bonnie i Clyde ;)

06


gość ~gość (Gość)18.06.2019 20:47

Nie zabrali, tylko ukradli.

50


gość ~gość (Gość)18.06.2019 12:10

Belchatow, Czapliniecka

90


Utopiec ~Utopiec (Gość)18.06.2019 11:16

Sprowadzili ich do parteru .

60


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat